bugün

ergenlerle seks yapmanın daha kaliteli olduğunu bilen kadındır. bizi bulmaz ki bu kadınlar.
zamanında birlikte olduğum kadındır. çok erken yaşta evlilik belli bir yaştan sonra, özgürlük isteği olarak fışkırınca insan içinde kalan herşeyi yapmak istiyor herhalde.
ağaç yaşken eğilir felsefesini benimsemiş kadındır. zira erkekler otuzuna yakın ne oldum delisi olup çıkıyorlar. hal böyleyken erkek kişisi fazla gözünü açmadan ilişkiye istenilen kıvam verilebilir. gayet mantıklıdır.
Genç dimaglari kirletmeyi kendine görev edinmiş ahlaksız toplum düşmanı hastalıklı kadındır.
(bkz: puma)
(bkz: yolla panpa)
hayat tecrübelerini gençlerle paylaşabilir, ergenlikte çıkmakta onlara gençlere evlilikte yaşayabileceği sorunları ve çözümleri anlatıp öz güvenini kazanmasına yardım edip topluma kazandırmaya çalışan insandır.
(bkz: hani nerde)
bencilliği yüzünden tertemiz bir beynin işleyişini bozacak kadındır.
zevk arayan, biraz fetişist kadındır. olgundur aslında ama neyse.
60 yaşında olup 19 yaş grubu gençlerle çıkan kadının yanında lafı bile edilmeyecek olan kadındır.

çıkmak?... kapıdan, merdivenden?...
her ikisininde amaçları sekstir.
Kadın zekası ve cazibesi göz önüne alındığında, 19 yaşındaki erkeği tabiri caizse donunda sallayacak olan kadındır.
o da bi şey mi bülent ersoy 62 yaşında 20 yaşındakilerle çıkıyor.
Citir seviyordur. Kendi bilir kimseyi ilgilendirmez.
(bkz: fatoş)

avrupa yakası.
ancak brazzersdaki konulu filmlerde olabilecek olaydir .
dinamik ve çoğunlukla tecrübesizleri seven kadındır.
sübyancıdır.
Herkesin hayatına kimse karışamaz.
+30 olup siki düşmüş erkeklerin çekememezliğini göstermiş hede , çükü yetmez diyen var la. 19 , 20 , 21 yaşlarında ki erkeklerde ki o enerji 3 tane üstüste +30 bayanları tatmin etmeye yeterlidir.
Not : varsa öyle bir hatun beri gelsin.
Acaba 19 yaşındaki genç onla niye çıkıyordur diye düşünmek gereken kadın.
Rezil kadındır, kimse kusura bakmasın. Benim çalıştığım firmada da var öyle bir kadın. Kadın dul, 17 yaşında kaçmış evlenmiş. 20 yaşında kocayı boşamış, boşanırken çocuğu da kocaya bırakmış. Şimdi iş yerinde herkese yazıyor, evli bekar herkesle aşırı bir samimiyet. 3 kişiyi aynı anda idare ettiği yetmiyor gibi birde benim hoşlandığım çocukla çıkıyor şu an. Ben çocuk benden iki yaş küçük diye kendime yakıştıramadım ama hatun nerdeyse gözümün önünde yiyecek çocuğu.
bütün gece çaktırmak istiyordur. ama bunu kendi yaşındakilerde bulamıyordur.

olabilir. çıkabilir, di mi, bize nedir?
32 mi ? ow süper yaş ,bayılırım. *