bugün

koca beslemeye başlamamış mutlu kızdır.
genelde kendi ayakları üzerinde duruyodur. kendini birilerine yamamak derdinde diildir. onu kim mutlu ediyosa onunla birlikte olacaktır gayet tabi ki de. beğenmeyen çektirsin gitsindir.*
kendini kariyerine vermiştir. versin olsun.
seçici kızdır. aşkı aramıştır mesela ama aşkın olmadığını anlamak istememiştir. fazla iyidir ya da kimseye yalanlı bir ömür yaşatmak istemiyordur. bir de gelecekteki ben dir.
hazineler harabelerde olur yaz bunu baştan...
evlenilecek kız mı yoksa eğlenilecek kız mı olduğu önemlidir.

erkekler ona göre davranış gösterirler.
30 una gelmiş, mucizelere kalmış, nefret dolu ancak elinden hiçbir şey gelmeyen bir tipsizle evlenecektir.
%80'i ben evlenmeyi düşünmüyorum dese bile acı gerçek evde kalmış olmalarıdır.
evde kalmamistir.
hayatimda bu kadar mongolca sacma bir zihniyet daha gormedim.
iste bu yuzden igreniyorum turk erkeklerinden ve bu zihniyettem
haklarında böyle diyenlerin 29 yaşında ve yeni evleniyor olma ihtimali yüksek kadınlardır.
eski ev arkadaşım .

çok iyi bilirim bu tarz insanları . bakireyim bakireyim diye ortalıkta dolaşır . banyoda falan görürsün ki orasına burasına sokulan ilaçlardan kullanır . bi de hala bakireyim diye dolanır bunlara rağmen.
akıl saglıgı yerinde degildir .
her gece sikiş sokuş merakındadır .
bi de tüm bunlara ek kültürsüz köylünün teki ise mini mini eteklerle ortalıklarda işsiz güçsüz bi enayinin parasıyla geçinir aaay tüm erkekler bana aşık der 1.50 lik 70 kilo bedeniyle.

ilgilenenlere feys adresini verebilirim .* *

edit : bunları okuduktan sonra ne akla hizmet allahın orospusuyla 5 ay geçirmişim diye tükürdüm suratıma .
esra erola çıkması muhtemeldir.
evlenicek adam gibi adam bulamamıştır.
zamanında hayır dediği adamlara geri dön çağrısı yapması yakın olan, yavaş yavaş kilo almaya başlayan Türk kızıdır.
evde kalmıştır ve kesin kesin sorunludur. agresif oluyorlar çoğunluğu bir de. aman dikkatli olun.
kafasına göre erkek bulamamıştır. kendisi bir prensestir. dermişimdir.
canımdır yirim onu ben.
ben herhangi bir türk kızının herhangi bir yaşta evlenebilme ihtimaline şaşıyorum. memlekette alternatifleri olsa hepsi evde kalır. ben asıl türk erkeklerinin iğrenç muhabbetli, kilolu, kültürsüz, kısa boylu, hareketsiz, hantal, iki lafın belini kurmayı bilmeyen, Yatakta buz gibi kızlar yerine kendi hemcinslerini seçmemelerine şaşıyorum
1 yıl sonra 31 yaşında olacaktır.
30 yaşında hala evlenememiş türk erkeğiyle aynı durumda olan kız. ne bir eksik ne bir fazla.
çalışıyorsa hiç evlenmemesi gereken hatun kişidir. elini de öperim saygıyla da eğilirim.
bok mu var evlenince?
jigolo olacaktır.
Yandan yandan esra erol'un programına bakıp acaba demeye başlamıştır.
doğru erkeği bulamıyordur. ne yapsın garibim.
Acilmamis gul gibidir. Yersen tabi.
önceden fazla seçici olan , sonraları ise seçecek erkek kalmadığından evlenememiş kızdır.
güncel Önemli Başlıklar