bugün

Fenerbahçe bu sonuçla rakiplerinin iştahını kabartmıştır.
Bocunu çıkardınız.
Ersun Yanal Fenerbahçemize hayırlı olsun. Kaynak çok sağlam.
görsel
bu maçtan sonra ersun yanalın geleceği artık bellidir.
Mourinho’yu al gel baskan... devre arasi da Mesut...
Kendileri en son ki Fenerbahçe galibiyetlerini hatırlamayıp ta Rizespor fenere yatar diyen Trabzonsporlu yagşaklara kapak olsun; Rizespor taraftarı rakibini adam gibi ağırlar yener ve gönderir; Trabzonsporlular ise Rize’den dönen rakiplerine yolda pusu kurup otobüs tarar:
Şunu şuraya bırakalım da fenerli dostlarımız için kolaylık olsun.

Hüüüüüüü

https://www.instagram.com...t&igshid=8zhdvsbzbitl
(bkz: 7 maçta 4 yenilgi alan Türk futbol takımı)
Futbolla ilgilenmeyen bir rizeli olarak acaba dedim rakip takım sahaya çıkmadı mı? Rizenin bu sezon attığı gollerin toplamı 4 değil lan.
(bkz: kümede kal fener)
1 yeni mesajınız var..
görsel
Rize nin fenerbahçe ye top göstermediği maç olmuştur.
tff1.lig
görsel
Cocu Fenerbahçe nin Kemal Kılıçdaroğlu sudur.
fenerbahçe'nin iyi oyunla ikinci yarı hiç gol yemediği maç.

neyse bu kadar yeter artık zevk vermiyor acımaya başladım fenere açık ve net.
gol! ali koç attı, 4-3 oldu. geri dönüşlerin takımı fenerbahçe!
Skoru ve oyunu kabul etmeyen tek kişi var o da Benzia...
Ersun Yanal karıya gidiyordu, Phillip Cocu direkt bizi sikiyor aq.
bogdanovic ve datome'nin kenarda ısındığı maç. 1 üçlük her şeyi değiştirir açık ve net.
Şu rezalet sonuçları kalede Berke orta sahada Eljif kanatta Barış ile alsak şerefsizim sabrederdim ama Aatıf,Şener,Topal,Roman ile ve kulübede Cocu ile sabredemiyorum kimse kusura bakmasın sikerim bunların oynayacağı,oynatacağı topu...
Şu rezalet sonuçları kalede Berke orta sahada Eljif kanatta Barış ile alsak şerefsizim sabrederdim ama Aatıf,Şener,Topal,Roman ile ve kulübede Cocu ile sabredemiyorum kimse kusura bakmasın sikerim bunların oynayacağı,oynatacağı topu...
beşiktaş bu feneri nasıl yenememiş, insan gerçekten hayret ediyor.

hasan ruhaninin de dediği gibi, geçen maçta kesin bi sikiş vardı - https://www.youtube.com/watch?v=z6zNKT1pNjs
görsel
Rizeli futbolculara maçtan önce ilk yarı 3 tane gol atıyorsunuz deseler kendileri bile gülerdi.

Ali Koç bjk maçında bi taraftarla sohbetinde "ezdik" diyordu. Bakalım bu rezalete ne diyecek sorumluluğu kim alacak.
görsel
rizespor 3 şut çekti 3 ü de gol oldu. fenerin kalecisi yok galiba beyler.