bugün

işte beklenen özlenen stadı yıkan o gol;

http://uludagbesiktas.blo...mo-kiev-1-0-iste-gol.html
bir fenerbahçeli olarak her zaman iyi oynayan kazansın mantalitesini benimsemişimdir. kendi takımım hariç bütün maçlarda iyi oynayan takımı desteklerim. bu maçta da kendimi beşiktaşı desteklemekten alıkoyamadım. bu sebeple maç skorunun içimi rahatlattığı maç olmuştur. tebrikler beşiktaş iyi oynayarak hak ederek kazandın.

trabzonspor maçlarında bu sebeple kendimi hep rakibi desteklerken buluyorum.
kievlilerin kim ulan bu egemen korkmaz sorularını zihinlerine kazıtan maçtır. bu maç çok sert bir virajdı, öyle bir döndük ki... ikili avrerajda yakaladık kiev'i. en kötü ihtimal aynı puanda bitirsek. genel averajda farkımız tarzımız. *
son dakikaları beşiktaş taraftarı açısından tam bir korku filmi kıvamında geçen maçtır. Egemen Korkmaz'ın 68. dk da attığı golle Beşiktaş maçı 1-0 kazanmış ve grupta 2. sıraya yükselmiştir.
Futbol konularında hiç yazı yazmam aslında ama bu maçta gördüğüm ve kimsenin görememiş olduğunu düşündüğüm komik bir olayı gündeme getirmek istedim. Maçın son dakikasında dinamo kiev takımının yarattığı karambolde, dinamo kalecisinin beşiktaş ceza sahasındaki gol arayışları futbolun en güzel yanlarından biridir. Bazı maçlarda kaleciler son çare olarak rakip yarı alanında gol pozisyonu ararlar. Fakat o pozisyonda dikkat çeken şey aslında bu değildi. Tuhaf olan, bir ara beşiktaş kalecisinin dinamo kiev kalecisine göre kiev kalesine daha yakın bir poziyonda olmasıydı. Yani kiev kalecisi beşiktaş kalesine daha yakındı. Futbolun en güzel halini burada gördüm. Bir kaleci can havliyle kalesinde gol yememeyi düşünerek oradan oraya atlıyor, zıplıyor ve bu sırada kendini kaybedip kendi kalesinde can havliyle gol arayan rakip takım kalecisinin bile arkasında kalıyordu. O son karambol pozisyonunu birde bu açıdan izlerseniz çok keyif alacağınızı düşünüyorum.
egemen korkmaz'a sen neden bu kadar geç geldin sorusunu sordurtan maçtır.
son dakikasında heyecandan üç paket sigara içtiğim maçtır.
20 saniyesi 20 yıl geçse unutulmayacak maçtır.

http://imagetwist.com/516...-karambol_193788.jpg.html
son saniyelerde bizi hop oturtup hop kaldıran bir maç olmuştur.
Sonucuyla şok oldugum maç.