bugün

bol gollü maç olacaktır. tahminim ise; beşiktaş'ın 3-2 alacağı yönünde. tabi lens'in oynamaması kaydıyla.

edit: sıçam oynayacağınız oyuna.
iki takım açısından baktığımızda Fenerbahçe alışılmadık biçimde çok kötü bir başlangıç yaptı bu sezon ama sonrasında manchester ı güzel bi oyunla yendiler ve Galatasarayı oynatmadılar Kadıköyde ve rahat yendiler rvp çok formda sowla birlikte zaten sow un her Beşiktaş maçında golü var bu büyük avantaj psikolojik olarak, Beşiktaş açısından bakarsak gomezden sonra santrafor konusunda sıkıntı yaşıyorlar cenk ve aboubakar yeteri kadar güven vermiyor taliscanın olmaması da büyük eksiklik futbolda duran top çok önemlidir duran topları gayet iyi kullanıyor ama şu bir gerçek bu sene hem ligde hem Avrupada yenilmezler bu büyük özgüven verir takıma benfica maçını 3-0 dan çevirmek çok büyük bir iş türk futbol tarihinde şampiyonlar liginde bu geri dönüşü yapan takım olmamıştır sonuç olarak net favori takım yok ama Fenerbahçe kadıköy avantajıyla bir tık önde.
f*ner zaten şampiyon olamaz. b*şiktaş'ın da şampiyon olamaması için bu maçta gönlüm f*nerbahçe'den yana.
Maç bitse de şu besiktaslilarin teker teker yuzune tukursem.. abi o sene bu abi. Yenecegiz abi..
MAçın kaderini fenerbahçe belirleyecektir. iyi oynarsa beşiktaş iyi bile olsa kazanır, kötü günündeyse beşiktaş kötü bile oynasa kaybedebilir.
görsel
ULAN HERKESE yapın da gökhan gönüle yapmayın orospu çocukları..

hadi adama sövdünüz annesi ne alaka? midenizi sikeyim sizin ben.
allahını seven atsın maçı.
Yavsak gökhan gönül yatmaya başladı. Para atın kalkar o.
HASAN ALi KALDIRIM HEYKELi DiKiLMESi GEREKEN BiR EFSANEDiR.
digiturkum de yok ki izleyeyim şu maçı. neyse buradan takip ederiz.
sözlükte yardımlaşmanın bittiğini gösteren maç.
yok mu amme hizmeti yapacak, ara ara değerlendirme yazacak kimse arkadaşlar?
Hüseyin gökçek kartları akşam annesinin a*ına sokacakmış. Küfür etmeyeyim diyorum ama cüneyt çakır bile bu kadar vicdansız değil amk.
izleyemediğim maç .. sevabına ateşleyin bi dostlar
görsel
izlemeyenlerin çok şey kaybetmediği maç.
ne olursa olsun beraber bitecek olan maçtır.
berabere biter cimbom kazanır bu hafta...
Son yılların en tatsız tuzsuz fb Bjk maçı.
Maç izliyorum , bilmem anlatabildim mi ?
görsel
Beşiktaş fenerin kaleye bir top gönderdi o da sportmenlik yaparken.
ilk yarının 0-0 bitmesi Bjk adına avantajlı skor çünkü genel olarak 2.yarı çok daha iyi oynuyor bu takım.
ikinci yarı aboubakarın girip gol atacağı maç.
fb li oyuncular gol gelmeyince oyunu germeye başladılar.

aziz den talimat almışlar her maç aynısnı yapıyorlar.

bu yüzden yenilmiyorlar zaten uzun zamandır evlerinde.
Ahahaha fenerbahçe oynuyor demiş malın biri lan köpekler gibi her pozisyon da havlayan mal gibi taraftar topluluğu yüzünde maç oynanmıyor amk.
Fener eze mi eze geliyor ? Ahahha. Hadi oradan tüm kararlar doğru. Asıl siz hasan aliye çıkmayan sarı kartı konuşsanıza biraz.

Abu girer birazdan çakar. Bu maçı alırız. En kötü berabere.
güncel Önemli Başlıklar