bugün

Kasımpaşanın buz gibi golünün verilmediği her zamanki gibi galatasarayın kollandığı mactır.
mustafa hoca iyi ki atletico maçına çıkmadı.. yenilgi ile başlamamış oldu. beraberlikle başladı..
Maçı izledikten sonra aklıma kasımpaşa ligin başından bu yana sadece kondisyon mu çalışmış diye bir soru takılmadı değil.
kasımpaşalıların verilmeyen gole itiraz etmemesi de çok ilginç bir vaka.
bir galatasaraylı olarak çizgi hakemini kutladığım maçtır.

adam topu görememek için elinden geleni yapmış.
ilginç olayların yaşandığı maç. kimse fark etmemiş sanırım.
şöyle ki;
semih kaya'nın vurduğu şut direkten döner, topu kovalayan chedjou ortayı yapar hakan balta golü atar. tüm defans ceza sahasındadır... kasımpaşanın attığı 2. golde de burak yılmaz ceza sahası içinde adamını savunamaz ve golü yer galatasaray.
Kasımpaşa'nın ilk golü öncesi semih kaya denen balonun net eline gelen pozisyon var. Hakem iyi kollamış ama takım beter. Evet.
maçın pozisyonu kasımpaşanın verilmeyen net ve nizami golüdür. futbolun katili Türk hakemleridir.
şikebahçeli dostların bir taraflarına kına yaktığı maçtır.
Yine Aylardan Kasım
2015 Kasım Ayında Galatasaray 6 Maç yaptı 6 kez galip gelemedi.
Neden 5 değil? 7 Değil?
mustafa hoca iyi ki atletico maçına çıkmadı.. yenilgi ile başlamamış oldu. beraberlikle başladı..
2 2 biten maç. Beşiktaş maçında boş boş öten gençleri bu PistlerDe görmek isteriz. Adamların bir de buz gibi golü verilmedi. Bize karşı 3 kere kaleye gelebilen paşa tek kale oynadı ya daha ne diyim. O da değil bugün 20 pozisyona girdiğimiz Akhisarın da sıralamada altına düştüler bide orası da ayrı bir komedi tabi. Bu futbolun harbiden adaleti yok ya. Müthiş futbol puan yok , bok gibi oyun 1 puan..

Özetle gs nin 1 puanı hakemle balla vs kurtardığı mac.
(bkz: iki iki mi)
tamamen hakem yüzünden kaybettiğimhahahahahahhahahaha.

berabere sonuçlanan maçtır.
tam rulete donmus mactir, chedjou kahramanliga soyunmus yanindaki bos adama verse gol olacakti.
Cinconlulara soruyorum 90+ larda 3 olur mu diyorum yeriz ama atamayiz diyorlar çaresizlik mode on.
Kasimpasa ayni Tottenham gibi.
mevcut federaayonun kimleri kirtarmak icin kuruldugu tum kuslarca malumdur. artik dort yildir kollanan vs. laflari abes oluyor.
muslera maşallah her maçta en az 2 gol yiyor. adam istikrarlı. çok iyi kaleci.
bu maçta üç üç biterse bi hacı hocaya gitmek lazım.
4 yıldır göz göre göre kollanan takımın maçı şaşırmadım bu sene aynı seneryo.
demekki neymiş, hakem hataları olabiliyormuş değilmi? diğer takımlar hakem hatalarıyla gol bulunca gelip onların başlık altlarına ağlarsınız. o hakem hatasıyla kazanan takım dediğiniz takımın oyununa bir bakın birde kendi oyununuza bakın. bugün 2-0 yenilen Beşiktaş sizin bütün sezon oynadığınız maçlardan iyi oynayıp yenildi. Helal olsun akhisara o puanlar. fenerle Beşiktaş hakem hatasıyla puan alınca ağlamayın kardeşim, bizim 10 maçta 1 oluyorsa böyle şeyler siz bunların sayesine şampiyon oluyorsunuz. kabul edin artık normal şartlarda bu ligde ne beşiktaşla nede fenerbahçeyle mücadele edebilecek gücünüz yok. fikstüre bakıyoruz 4 maç galibiyetiniz yok. tabi kendiniz birşeyler yapamayınca kolaya kaç rakibe çamur at. fenerbahçeyle ve beşiktaşla yıllardır şike yaptılar diye dalga geçiyorsunuz. tabi siz hiçbişeyi araştırmazsınız o zaman bizi yargılayanlar şimdi kendileri yargılanıyorlar. bence millete çamur atmak yerine kendi derdinizi düşünün.

bir maç.
aha kasımpaşanın penaltısıda verilmedi. yapacağınız işi sikeyim ben gidiyorum.
galatasaray in kanirttigi maç.
ne biçim seviniyor lan mustafa denizli gollere. bu adam gs yi şampiyon yapamaz.