Cumhuriyetle zoru olanların yobaz sürüsü olduğunu gösteren onur, şeref, insanlık bayramıdır.
Bünyede insanlık yoksa cumhuriyete düşman oluyor yavşaklar.

Ruhun şad olsun Atatürk.
Bayramımız kutlu olsundur.

görsel
Onurla yaşamanın adıdır cumhuriyet.
Kutlu olsun.

görsel
Ey yükselen yeni nesil! istikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk, onu devam ettirecek sizlersiniz.

görsel
görsel
görsel
recepler,

varlığı yalan dolan hırsızlık vurgunculuk

donsuz dinciler her zaman, her yerde bulunur,

gazi mustafa kemaller bin yılda bile zor bulunur.

görsel
görsel
Cumhuriyet bilhassa kimsesizlerin kimsesidir. -Mustafa Kemal ATATÜRK
aydınlığın kıymeti karanlık günlerde daha da ayrı bir önem kazanıyor. kutlu olsun!
görsel
görsel
Kutlu olsun.
görsel

Kalacak efendim kalacak. Bayrağımız göklerde,sevgisi yüreklerde ve bu şanlı milletin ismi de dillerde her zaman kalacak. Bu gerçeği değiştirmek kimsenin haddi olmadı ve hiç kimsenin de haddi olmayacak. 29 ekim cumhuriyet bayramı kutlu olsun.
“Cumhuriyet fikir serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre saygı duyarız.”
Mustafa Kemal Atatürk
Dilini konuştuğum, yemeğini yediğim, havasını soluduğum bana ikinci bir vatan olan bu ülkeyi binbir zorluğa rağmen kuran ve yücelten ulu mustafa kemal atatürk; iyi ki var oldun kurban olduğum.

Cumhuriyeti"miz"in 95. Yıl dönümü kutlu ve mutlu olsun.
görsel
Bir kez daha kutladığımız, cumhuriyetin değerini hatırladığımız ulusal bayram günü.
dünyanın en güzeli, ay yıldızlı al bayrağımız. kırmızısında vatan için gözlerini kırpmadan akıttıkları kanları, beyazında kalplerinin temizliği var şehitlerimizin.

başta mustafa kemal atatürk olmak üzere, cumhuriyetin kurulmasında emeği geçen tüm atalarımızın ruhu şad, mekanları cennet olsun.
en büyük bayramımızdır.
sonsuza kadar kutlu olsun.
Türk ırkının bağımsızlık bayramıdır. Tanrı Türkü Korusun...
cenab ı allah atatürk ve silah arkadaşlarından binlerce kez razı olsun. türk toplumuna millet olma şuuruna eriştirdiği için, misak ı milli yle bağımsız ve çağdaş devletin sınırlarını çizdiği için.

tüm milletimizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun.
allah bir kez daha atatürk ve silah arkadaşlarından razı olsun.
allah türk ü korusun.

ne mutlu türk'üm diyene.

açık ve net evet.
Benim için bugün anıtkabir’deki o küçük kız çocuğunun “anne bunların hepsi yalan söylüyor. Atatürk’ü en çok ben seviyorum” diye ağlamasıdır.
görsel
bugünün koşullarında, hala laik bir cumhuriyet varmış, cumhuriyet varmış, ülkede hak ve özgürlükler ilk günkü gibi korunmuş taklidi yaparak kutlanılan bayram.

elbette bu bayramı kutlayacağız, kutlamayalıyız ama cumhuriyete karşı duran her şeyi de hedefimize alıp eyleme geçerek!

görsel

atatürk'ün yaptığı yanlışları yapmayacak, onu çağımızın koşullarında bir adım ileriye taşıyacağız gençlik olarak;
cumhuriyetimiz şan olsun!
görsel