bugün

şundan önceki tüm fenerbahçe maçlarındaki entrylere bakalım.

kim atanırsa atansın tüm hakemlerin fenerbahçeli olduğu gerçeğine ulaşıyoruz. işsiz olsam yaparım ama gerek yok.

burada da gelenek bozulmamış. (bkz: ağlayın orospu çocukları)
umarım fenerbahçe yener. eminim ki onu, şu takımın yenilmesi, ayrılmış olmamızdan daha çok üzer.
trabzonspor seryircisi olay çıkarırsa bu maçta bu hakem kaynaklı değil kendilerinden kaynaklanan durum. bir çok maçta olay çıkarmışlıkları vardır. ilk maçı da ali palabıyık yönetti 2-2 bitti. boş yapmayın.
Hakem diyen ağlayan mal oğlu mallara soruyorum. Yıllardır Trabzon'u deplasmanda hakemle mi yeniyoruz? Muhtemel yenilginize kılıf uydurmaya çalışan beyninizin lobunu siksinler.

(bkz: fener tersten saplar)
iğrenç maç. şike kokan maç. ali palabıyık var, fenerbahçe var.
ali palabıyığın yönettiği son 10 maçta fenerin mağlubiyeti yok, trabzonun kazandığı yok.
izlemeyin sonuc belli. =)
Yine bir klasik olacak. Koyup geçeceğiz.
vurduğun gol olsun fenerbahçem güç seninle olsun.
berabere bitecek maçtır.
Ahım şahım bir top oynamadığımız için normal şartlarda, şu an ki durum göz önüne alındığında galip gelemeyebiliriz derdim ama rakip Trabzon olunca ve deplasmanda oynanıyorsa en az 3 atarız diyorum. Vurduğun gol olsun fenerim.
dünya kadar eksik var. oğuz kağan ya da eljif oynayacakmış orta sahada.

stoper de josef oynayacak. işler iyi değil. bir yolunu bulup kazanmamız dileği ile.

duran toptan gol bekliyorum.
ilk yarı bitmeden iptal olacak olan maçtır.

Fenerbahçe ilk golü attığı anda trabzon mağdurları saldırı moduna geçeceklerdir.Artık stadı mı yakarlar,hakemi mi vururlar,fenerbahçe otobüsüne füze mi atarlar bilemem.
Trabzonsporun fenerbahçeye yenilmeyeceğini düşündüğüm maç.
2-2 biter.

Trabzonspor stresli, Fenerbahçe ise vasat bir takım.

Üstünlük kurabilen olmaz.

Not: Trabzonspor seyircisi olay çıkarmazsa eğer.
fenerbahçe'nin kazanması için ilk 15 dk de gol atması elzem olan maçtır. çünkü hamsiler direkt sahaya biliyorsunuz artık rutini. aksi takdirde en kötü berabere bitecektir.
not: ali palabıyık diye zırlayan veletler valla sıktınız.
fenerimin çatır çatır top oynamasını beklediğim maç.

tinercilerle inorganik tohumları kale bile almıyorum, yalakalarından biri maçı yönetmiyor ya, kuduruyorlar...
Iddaa oynayacaklara söylüyorum. Berabere bitecek maçtır.
Trabzon alacak gibi burak yazar golünü.
Fenerbahçe tarihinin en komik kadrosunu görmemizi sağlayan maçtır.bu kadar aciz olunmaz ya hahahaha.

görsel

Bonus : görsel
Az gollü bir beraberlik bekliyorum. 0-0,1-1 gibi. Bakalım.
bildiğiniz duaları hazırlayın fener in ihtiyacı olacak. evet.
Bu Aykut ne yapmak nereye varmak istemektedir?
Bu ne biçim kadro Aykut hoca ya. Ziraat Türkiye kupasında daha iyi kadrolarla oynuyoruz. Tek umudum Alper Potuk. Hadi oğlum yap bir kontra. 1-0 alıp gidelim. Bu kadroyla gol yerseniz yazıklar olsun derim.
Herkes aykut'a kızıyor. Bence kadrosu doğru. Trabzonspor'u kilitleyip kaptığı toplarla kontra yapacak. Tek eksi Fernandao. Onu da el mahkum oynatacak.
Nedense içesimi getiren maç.
2 den 2 ye 500 lira bastığım maç, Fener koyar evet.
güncel Önemli Başlıklar