bugün

6erçek şampiyonu göstermeye
en büyüğün kim olduğunu ispatlamaya
layık olduğunuz çöplüğe sizi gömmeye
imkanlarınızı imkansız kılmaya
yıllar yaptığımız gibi elimizi öpturmeye
orada burada heryerde gfb demeye
rantınızı yerle bir etmeye
umutlarınızı yarınlara bırakmaya
zevkle,onurla, şerefle,güçle haykırarak
daum kalsın alex gitsin maçıdır.
daha şimdiden sözlüğü karıştıran maç, vakti geldiğinde ülkeyi karıştıracağı kesindir.
fenerbahçe taraftarının gelmeden manavdan portkal stoklaması gereken maçtır.
http://www.anti-galatasar...cs/10002/geliyoruz3bv.jpg
tek başarısı ezeli rakibini 10 yıldır kendi sahasında yenmekten başka bir başarısı olmayan malum takım taraftarının nedense pek bir özgüvenle maça hazırlandığı derbidir. ayva çiçek açmış diye duyuyoruz sağda solda. bu kadar özgüvene sahip olmayın ezikciklerim bel ağrısı ile tıpış tıpış köyünüze döneceksiniz.

ya kendi kendime sordumda neden bu tartışmayı yapıyorum ki ben, tek büyük vardır türkiye de. bunu ikiyle ikiyi çarpmayı bilen barbadoslu bir çocuğa bile sorsan "aha bu daha büyük" diye parçalı formayı gösterir.

kendimi tutamadım da dur bi,

ezilmiş zaten adamlar ezileceği kadar, sizi eleştirirken bile acıyorum ne de olsa ülkemin takımısın. tarihiniz bile yalan olm, siz daha bize laf atmaya, bizimle boy ölçüşmeye çalışın. lan zaten sizin için tek avrupalı takım galatasaray bunu biliyoruz. bizi yenince şampiyonlar ligini kazanmış gibi böbürleniyorsunuz; olm önemli olan kupadır, kupa. gel önüme diz tek tek kupaları sonra benimle rütben eşit olsun oturup karar verelim kim daha büyük. bir uefa kupası da değil bu büyüklüğün simgesi, daha bunun türkiye kupası var, cumhur başkanlığı var, başbakanlığı var, lan tsyd kupasını bile evinize doğru dürüst götürememişsiniz.

hadi canım öptüm.
daha 25 gün olan maçtır.
melislerin daha şimdiden " tek başarısı bize 10 sene üst üste dayamak olan takım" temalı sızlamalara başladığı maç. ne kadar da kolay çıkıyor ağızlarından, insan biraz kızarır, bozarır, morarır be abi! ama yok ne demiştik; öğrenilmiş çaresizlik abisi.
(bkz: eski açık 6 desene) (bkz: rakamlamı altı sayıylamı altı) (bkz: altı tane atılırmı bea oha fenerbahçe)
Fener zenci sevenler için gelsin buda (bkz: atkinson)

25 dk da 3 tane de atılmaz be kardeşim adam karşindakini gariban gördü tabi atıyo da atıyo. yav bi dur atkinson bunlar bizim ezeli rakibimiz * dedik te adam durdu yoksa kimin zenci sevdiği konusunda hemfikiriz sanırım...
türkiye kupası coşkusunu yaşayamamış ve bunu öğrenilmiş çaresizlik olarak kabul eden ve de diline söylemesi kolay olduğundan olsa gerek on sene kelimesini dolamış yazar takımının şimdiden atıp tutmaya aslında tutuşmaya başladığı maçtır.
koca sezona uefa ve süper lig şampiyonluğu hedefi ile başlayıp bu aralar madara olan fenerbahçemin bi yolunu bulup galatasaray ı yenerek sezonu kurtaracağı maç. umarım futbolda adalet gerçekleşir ve yenilip aziz yıldırım ve şürekasının hep birlikte gidişine şahit olacağımız maç. yeter artık aziz baba daum guiza ve bilimum yalaka fenerbahçe basını hep birlikte siktirolup gidin. maçtan sonra edit: yine mi lan yine mi?
fenerbahçe'nin kazanacağı maç.
http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.524312
http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.524301
http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.524279
http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.524297
http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.524300
http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.524303
http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.524305
http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.524306
tanım: ultraslan ın her türlü tezhüratı ve tribün şovlarıyla ezikleri ezim ezim ezeceği derbidir.

sadece 10 yıldır yenebiliyosunuz olm bizi başka başarınız vardı da bizmi yazmadık. hiç bir şekilde gocunmuyorum inan ki bu 10 yıllık yenilgi serisini yazarken. biz sizin gibi ezilmiş taraftarlar değiliz, bizim yaşam amacımız sizin gibi "gassaraya koyalım gassaraya koyalım, ben başka bişey istemem" değildir, asla olmayacaktır. bizim için lig de şampiyon olmanın amacı avrupa kupalarına en iyi şekilde gidebilmektir. len kulubümüzün kuruluş amacını tekrar tekrar yazdıracaksınız bana illa ki:

"amacımız türk olmayan takımları yenmektir"
ali sami yen - 1905

sizin amacınız ise en fazla lig şampiyonluğudur. bunu teknik direktörünüzden başkanınıza kadar herkes söylüyor. ne kadar garip demi, bizimkiler de sadece şampiyonluk bir gerekliliktir diyor. amaçlarımız farklı şu dünyadaki daha siz bunu anlayamadınız, tüh kalıbınıza.
bir tarafta bütün tarihi, bütün övünç kaynağı sadece galatasaray galibiyetleri
üzerine kurulmuş bir kulüp
eşinin dostunun doğum tarihlerini aklında tutamazken,
6 kasımı adı gibi ezberlemiş,
ve hala her rüyaya dalışında terler içinde uyanıp, düşlerinde bile galatasaray galibiyeti
gören bir kulüp ve onun seyiricisi

diğer tarafta, hala sorsanız 5-1'lik maçın tarihi dâhil, hiçbir fenerbahçe maçının tarihini
hatırlamayan bir kulüp ve onun taraftarı

çünkü 3 maç kazanıp "prens" olarak anılmadı adımız&
veya "cumhuriyet" kurmadık, cumhuriyet’imizin üzerine.
unutmadık tarihimizi
sahip çıktık değerlerimize
kimi zaman onlar metin gibiydi.
bizler karıncaezmez
milyon dolarlık takım diye övünmedik kendimizle.
renklerimizle, tarihimizle, şanımız ve şerefimizle övündük.
dünya starları getirmedik "çokyüzmilyona"
dünya starları yarattık "üçbeşmilyona"...

(#7262367)

tanım: Eski açığın yine görsel şovla izleyenlere seyir zevki yaşatacağı kesin olan maç.

edit: tanım&imla
leo franconun ruh haline göre şekillenecek karşılaşmadır.
artık entry girmeye sıkıldığım maçtır. yok tek ovuncleri 10 senelik galibiyetleriymiş, yok fenerbahçe türk takım değilmiş. kardeşim fenerbahçe lisesinde mi asıyo fransız bayrağı??? yoksa taksimin orta yerinde fransız büyükelçiliğine benzeyen binadamı asıyo? 10 senelik galibiyetin sikiyim anasını galatasarayı yenmek zevk vermiyo bize. her gün karısını siken adam zevk alırmı? almaz bizde almıyoruz kardeşim. bütün branşlarda yeniyoruz artık inanın okumuyorum bile haberi nasıl olmuş bitmiş diye... eziklere gitsin buda:

+ Acı koyayımmı?
- Koyma fener yeterince koydu zaten...
galatasaray'ın ilk maçta olanlardan sonra yenceğini düşündüğüm maç. Eğer ki bu maç galatasaray'ın şampiyonluk maçı olursa o zaman yenmez, ezer.
vay arkadaş neler duyduk sayesinde dedirten maçtır. tarihi galatasaray galibiyetlerinden ibaretmiş fenerbahçe'nin. tarihte o kadar çok galatasaray galibiyeti varki dışardan bakınca öyle görünebilir tabi. neymiş 5-1'lik maçın tarihini bilmezlermiş. bu iki takımın maçlarında 5-1'lik sonuç çok. bu yüzden bilmemeniz gayet doğal. ama 6-0 tek. o yüzden fenerbahçelilerin konuşmasıda normal. neymiş milyon dolarlık takımlar kurmuşda onla övünürmüş fenerbahçe. bu adamlara sormak lazım son iki senede yaptığınız transferler toplam kaç milyon euro? daha önceki döneminizde iflas durumunda olmasanız yine böyle transferler yapacaktınız. birde neymiş avrupa kupasıymış. sanki her sene avrupada kupa alan veya en azından çeyrek finaller, yarı finaller oynayan bir takımmış gibi... her dönem bilmem kaç mayıs galatasaray-x uefa kupası final maçı türü başlıklar açıp göt olan onlar değil sanki.

neyse fazla uzatmaya gerek yok. bu konuyu bugün gündeme getirdiklerine ve bol bol entry girdiklerine göre şimdiden bir korku söz konusu. yoksa fark olur, 7 olur türü entryler girmelerinin başka bir amacı olamaz... bekleyip, görelim...
fenerbahçe'nin işini yapacağı maç. ayrıca daha maça yirmi gün varken galatasaray taraftarının "tek başarısı galatasaray'ı yenmek olen fenerbahçe" tarzı yazılarını görmek, maç sonunda "bizim uefa kupamız var olmm, fenerbahçe 25 yıldır türkiye kupasını alamıyor vb." tipi entryleri göreceğimizin habercisidir.
galatasaray'ın yenildikten sonra zaten seneye başka stada geçicez yakalım bari stadı diyecekleri maç.normalde bundan dolayı o gün mecidiyeköy civarlarında olmak istemem ama deplasman tribününde yerimi alacağım için yapıcak bişey yok.
yine olaylı olacaktır, "perşembe nin gelişi çarşamba dan bellidir"

galatasaray en az 2 maç kendi evide seyircisiz oynayacaktır, fenerbahçe de yüklü bir para ceası alacaktır. bunlar olduktan sonra gs kazanmıştır, fb kazanmıştır veya berabere kalmıştır ne önemi vardır?
galatasaray'ın Beşiktaş'ı,Beşiktaş'ın Fener'i,Fener'in Galatasaray'ı yendiği bir komplike de kazananın yine Fenerbahçe olacağı maçtır.Lakin bir süpriz olurda GS maçı alırsa şampiyonluğu hemen hemen alır.
(bkz: çarşı ulan).
27 nisan 2008 galatasaray fenerbahçe maçı'na benzeyen maçtır. hatırlarsanız o zaman shabani nonda takmıştı şimdi de abdülkadir keita var. ikisinin ortak noktası ne biliyor musunuz. anladın sen onu.
19 mayıs 2007 galatasaray fenerbahçe maçı'na benzeyen maçtır. hatırlarsanız o zaman lugano takmıştı şimdi de lugano var. neyse ki yabancıya gitmeyecek galatasaray...

(bkz: anladın sen onu)
bütün bir sezon yavaş yavaş ellerinden kaydığı için fenerlilerin dört elle sarılmaya başladıklarını farkettiğimiz maçtır. ezikler abi ya. söylemiyeyim diyorum, yüzlerine vurmayayım diyorum ama naaapiim. ahaha. galatasaray'ı yenmek sizin için şampiyonluğa bedel ama bu kadar belli etmeyin lan.

ezik demiş miydim?
güncel Önemli Başlıklar