bugün

toplum tepkisi genelde olumsuz yönde olan ilişkidir.

(bkz: bir arkadaşım)
gayet normaldir.
Olabilecek, tuhaf karşılanmaması gereken ilişkidir.
toplumumda tuhaf karşılamayacagi ilişkidir. sanki 19 yaşındaki bit kızla 60 yaşındaki bir adam evleniyor.
Uygundur. Hesap şöyledir;

Kızın yaşı= (Erkeğin yaşı/2) +7
hep bir arkadaşım olur zaten, ayrıca kundakta bulaydın mk.

edit: eksileyenler olmuş, birşey biliyoruzda konuşuyoruz arkadaşım adamı hasta etmeyin bu yaş farkı ile bunlar geçinemez ya kız çok mülayim saf olmalı ne etliye karışacak ne sütlüye yani diğer türlü zor 2 yaş fark bile ne sorunlar yaşatıyor insana

beni böyle editlemek zorunda bırakanlar dibinizi döveyim başka bişey demiyorum
Yiyeceği tüm bokları yemiş mert, yağız işi gücü elinde, evi arabası olan erkeğim masum, el değmemiş goncagül bulup evliliğe giden sürecinin ilk aşaması. Gayet normal bir ilişki. Kadınların bir kısmı evlenene kadar bir tanesi de evlenmek için lazım. Diğerleri iş görmelik olmalı, her yola gelmeli. Ama 19 yaşındaki hiçbir şey yaşamamış ve böyle şeylerden habersiz olmalı. Çünkü sonuçta 27 yaşındaki adam onun çocuğunun babası olacak değil mi? Temiz bir anne olmalıdır değil mi? Gayet normal.
gayet normal olandır ama 20 yaşında erkek 28 yaşındaki kadın ilişkisi daha çok hoşuma gidecek olan ilişki türüdür.
edit: ilişkide kadının büyük olması taraftayım. 28 örnek olarak yazıldı. 2 - 4 yaş büyük olması uygundur.
Erkek icin zor olacak ilişkidir. Kız daha toy olduğundan hayata bakışı 27lik delikanlı gibi olmayacaktır. Uç dört sene sonra rayına oturacak ilişkidir.
Gücü küçüklere yeten korkarlar gibi.
normal falan olmayan ilişkidır.

27 yaşında öküz 19 yaşında ki birinden ne bulabilir amk. bir çok şeyde çatışır o ilişki.

sen ilkokuldayken vitamindi o amk. gerçi binlerce sapın olduğu yerde ne anlatmaya çalışıyorum ki. abazaliktan gözleri dönmüş.
gençler birbirini sevmiş. bize de vay amk kaptı ilik gibi kızı demek düşer.
Erkeğini tanırım, artistik yapar oraya buraya gel teke teke deriz korkar moderasyona şikayet edip beni çaylak yaptırır. Ne hikaye ama değil mi.
erkeğin sadece kizdan faydalanmak amaci tasidigi iliskidir. Genc bir kizla yiyismenin faydasi oda.Bu yiyisme gerceklesince erkegin bizi birakacagi iliskidir de ayrica. Tabi istisnalar kadideyi bozmaz.
toplumumuzda özellikle doğu kültüründe gayet normal olan ilişkidir.
Şu an yaşadığım ilişkidir.

Sevdiğim kız reşit ve kimse bir b.k yiyemez.
kızın bulduğu ilk fırsatta adamın kucağına atlayacağı ilişkidir.

edit: siz belli ki 19 yaşındaki bir kızla hiç konuşmadınız. çocukmuş ahah, senden benden sapıklar güldürmeyin kendinize.
olgunlaşması beklenicekse elbette olabilir.
Normal ilişkidir.

Genç bir kız iken 30'lu yaşlardaki kişilere duyulan haz zamanları bambaşkaydı. Şimdi geriye dönüp baktığımda ilişkilerimdeki adamların benden ortalama 10 yaş büyük olduğunu görüyorum. Kadınlığa geçiş yapmış hiçbir kadın bedeni, çocuk avutmak istemez.
Seks de işin içinde tabii; Tecrübeli erkeğin elinde/altında/üstünde şekil almanın değerine paha biçilemez.
içeriğinde cok pis seks dönecek olan ilişki.
21 yaşında çıtırım benim.
Şu an aradaki yaş farkı problem gibi görünse de yaşlar ilerledikçe aradaki fark çok önemli olmayacaktır. 8 yaş ne ki lan? Adam kendinden 30-40 yaş küçük biriyle birlikte olmuş sanki.
Uzun süreli olması zor olan ilişkidir. Erkek kişisi niye çocuk büyütmekle ugraşsın ki? Ama bu olmadığı anlamına da gelmez. Çevremde 34-22 yaş ilişkisi var ve 4 senedir de çıkıyorlarlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar