bugün

hamas erdoğan'a teşekkür etti yalanı ile devam eden rezillik.
görsel
olm siz hala oradamısınız

bu gün putine de ayarı verdik

yakında eskiye döneriz,

reyiz bu.
iki tarafın da farklı bilgilerle açıkladığı anlaşmadır. israil tamam vurduk pardon ama ablukaya devam diyor biz ise nasıl da diz çöktürdük bak gazze'yi de özgürleştireceğiz diyoruz. bu işte bir terslik var. ya artık dünya politikası farklı bir kuruluma evrildi ya da kendi devletimiz bize bazı şeyleri olduğundan farklı söylüyor. bekleyip göreceğiz fakat tazminat bile çok olumlu gelişme. israilin hangi çıkarları için böyle bir şey yaptığını düşünmemek ise elde değil.
çekemeyen anten takacak

reyiz o israile verdi küsküyü.
yalnız diplomasi çok farklı bir şey. yani türkiye için mantıklı bir karar bu. ticaret devi israil sonuçta. türkiye biriyle anlaşmalar yapmak zorunda.
Gazze’ye yönelik deniz ablukası anlaşmadan sonra devam edecek. hamas satıldı, atık herşeyden israilin haberi olacak. israil gazı türkiye üzerinden avrupaya ulaştırılacak.

sonra reyiz israile kuskuyu verdı. hıımm.
HiÇ KIVIRMAYIN. GAZZE ABLUKASI DEVAM EDECEKMiŞ. MAVi MARMARA SATILMIŞTIR.

BAGIRIN ULAN ŞiMDi EN BUYUK ISRAIL DIYE. AHAHA. AMK AKMALLARI.
iSRAiLiN ÇOÇUGU KOYDUGU ANTLASMA OLACAKTIR.
ak trollere fazla mesai yaptıran olay.
hacılar sizi de anlıyoruz ekmek parası.
ama yaladıklarınız döne döne bir hal olurken siz bahane bula bula ayrı bi hal oluyorsunuz ya çok gülüyoruz halinize.

mehmet ali güller
çark, geri vites, kıvırma, tükürdüğünü yalama vs. ne derseniz deyin aşamalarını ne güzel de özetlemiş.
--- alıntı ---
(atarlar)
örneğin erdoğan “biz kimseyi titretmedik bugüne kadar, israil’den başka” diyordu. (twitter, 22 eylül 2011)

örneğin erdoğan “israil bir terör devletidir” diyordu. (ntv, 19 kasım 2016)

örneğin erdoğan “israil, eninde sonunda kendi döktüğü kanda boğulacak” diyordu. (twitter, 18 temmuz 2014)

örneğin erdoğan “ben görevde bulunduğum sürece israil ile hiçbir zaman olumlu bir şey olmaz” diyordu. (yeni şafak, 19 temmuz 204)

örneğin erdoğan “israil barbarlıkta hitler’i bile geçti” diyordu. (yeni akit, 20 temmuz 2014)

örneğin erdoğan “israil bir terör devleti olduğu için insana karşı en ağır zulmü yapıyor” diyordu. (twitter, 21 temmuz 2014)

örneğin erdoğan “türkiye israil’in ve diğer zalimlerin nöbetçisi bir ülke olmayacak” diyordu. (twitter, 23 temmuz 2014)

örneğin erdoğan “o masum çocukların ahı, o masum annelerin feryadı er ya da geç israil’den sorulacak” diyordu. (twitter, 2 ağustos 2014)

(kıvırma)

örneğin bir yandan erdoğan “israil’e ihtiyacımız var” (sputnik, 2 ocak 2016)diyordu, örneğin bir yandan da ekonomi bakanı nihat zeybekçi “bizim için israil önemli bir müttefik; ekonomik, askeri ve stratejik işbirliği yapmamız gereken bir ülke” diyordu! (el cezire, 25 haziran 2016)

hatta dışişleri bakanlığı yetkilisi mesut özcan da, “suriye başta olmak üzere ortadoğu’daki güvenlik sorunları türkiye ile israil’i birbirine bağlıyor” diyordu! (sol haber, 25 haziran 2016)

--- alıntı ---
http://www.yurdumacanfeda.com/tr/?p=81325

şimdi o rabia işareti yapanlar vardı ya
orta parmaktan başlayarak önce sırasıyla sonra bütün olarak götlerine soksunlar!
O kadar şeyden sonra sözünden dönmektir.

Şaşırdık mı hayır.
https://pbs.twimg.com/med...Cl8KWFdUYAUTmTk.jpg:large
rte acilen muhtarları toplayıp patagonya ya

laaan akılllı ooolll yoksa aklını alırııııımmmm

falan deyip gündemi değiştirmelidir

yoksa

o kolaları bize niye döktürdünüz

o mavi marmarada adamlar neden öldü

diye millet sorular sormaya başlayacak

o ip*e patagonya aklını başına almalıdır.
reisin yeni bir başarısıdır. güçlü, barışçı bir yeni türkiye izliyor tüm dünya.
Bu anlaşmayla mavi Marmara Gazze ablukasını kırmak için çıktığı seferini tamamladı.
Ölenlere rahmet diliyorum.
akp'nin "gazze israil'e aittir, gazze'ye giren çıkan her şey israil yasalarına göre israil makamlarınca tarafından kontrol edilir" dediği anlaşmadır.

bu anlaşmanın filistin'e bir şey kattığını düşünüp hala iyi bir şey olduğunu zanneden varsa çok rica ediyorum köyüne dönüp tezek kırsın.

akp açıkça boyun eğmiştir.
Bana göre ; ihh'nın ''israille Antlaşma Şartlarından'' bir tane fire verilmesi dahi kabul edilemez; edilmemeli .
Yani hala anlamadık mı bilmiyorum ; kurttan post israil'den dost olmaz.

Ak Parti gibi milli bir oluşumun yapacağı en son şey ''Şerefli yalnızlıktan''; ''onursuz birlikteliğe '' dönmek olur. Yapmayın , etmeyin.
erdoğan kime dostum dediyse o kişi ve o ülke karışmıştır. tarih tekerrür edecek mi bakalım. darısı israilin başına.
siyaset: iyi yalan söyleyebilme işine denir, politika ise bunun devamlılığını sağlayabilme sanatıdır.

(bkz: kıvırmak) da buna...
işte bu sessizliği seviyorum.
(bkz: askere dokunulmazlık yasası israili de kapsayacak)
Türkiye Filistin topraklarına hizmet götürecek.
Şüphesiz ki inanan bir Müslüman için bu çok önemli bir mesaj.
Filistin yüzyıllardır Türkiye nin toprağı ve ona islam dünyasında tek yardım edebilir devlet. Resmi olarak!
Bu aynı zamanda islam ın Bayraktarı Türkiye nin ve Türklerin tekrar tescili niteliğindedir.
israil'in ihh vakfını terör listesine almasını pekiştiren bir anlaşma olmuştur.
Tarafsız bi şekilde olayı anlatmak isterim.Ne kadar doğru bilmiyorum ama ablukanin kaldırılacağı söyleniyor eğer böyle bi şey olursa bu ülkemizin orta doğuda ki siyasi gücünü arttırır. amerika ya bile taviz vermeyen bu devletin bize taviz vermesinin ortadoğu siyasetinde bize faydası olacaktır. ha israil in de elbet bi çıkarı vardır bu olaydan. onu bunu bırakında devlete hayvan gibi vergi ödüyoruz o ne olacak. enflasyon almış başını gidiyo. bunları tartışalım.
diplomatik anlaşmadır. işin garibi iki taraf da birbirine ''nasıl geri adım attırdım ama'' deyip duruyor. kim kime geri adım attırdı belli değil. bence biz attırdık gibi geliyor. herhalde, yani.