bugün

50 yasinda ikinci sevgilisi olacak adam.
75 yasinda ilk defa oral seks yaptirirken muhtemelen kalp yetmezliginden olecektir.
sanırım adayım bu adama. yok lan değilim. +10 yap sen onu..
Kimisi için kabusken değerini bilene ruyadir. inşallah kendisi gibi bi kiz denk gelirde denk olurlar.
Türlü çeşit iletişimsel ve cinsel sorunu barındırıyordur üzerinde.
Allah izin verirse nasıl birşey olduğunu anlamama az kaldı.
Çevik kuvvette polis bir abim var, ilk elini tuttuğu da, ilk sevgilisi de eşidir.
Adam gibi adam.
Kurban olurum onu yaratana. Bulursam öyle birini evleneceğim tabi o beni beğenir mi bilemem.
23'te yapmış biri olarak benim benzerimdir.

üniversite hayatında dota lol gibi oyunlarla zaman geçirdim ve üniversite bitince biraz kızlara yürüdüm. Şimdiki nişanlıma aşık oldum. 25 yaşındayım. 30 temmuzda evleneceğim. bence doğruyu yapmış kişidir. fikren uyuşurlarsa sorun olmayan durumdur.
29 yaşındayım. Hâlâ sevgilim yok. Evli de değilim.
Biraz çekingen olabilir. Ama bir yerden başlamıştır.
14 yaşında bu tecrübeyi yaşamış biri olarak hiçbir zaman dahil olmayacağım grup.
Genç yaşta karıya kıza para yedirip sonrasında bi baltaya sap olamadan gezinen adam çok. O yüzden karı kız işlerine fazla takmamak mantıklı.
25 yaşında olursa gene iyidir. Gayrımeşru ilişkilerdense evlenene kadar beklemeyi tercih ederim.
Yalnız Adam haklı beyler. insanın ilk sevgilisi henüz olgunlaşmadığında ve kalbi henüz yeni çarpmaya başladığında, ergenlik döneminin hemen sonrasında oldu mu bir anlam kazanır.

insanlığın doğal cinsellik ihtiyacı ve aşka ilgisi hemen ergenlik döneminden sonra başlar. Bu duygu giderilmediğinde ve yatıştırılmadığında da çoğumuzda olduğu gibi sorunlar baş gösterir. Dudak dudağa ilk öpüşme, ilk sahilde gezmeler, ilk aşk 18li 19lu yaşlarda yaşandı mı değer kazanır ve insan mental olarak rahatlar. Sonradan ayrılınsa bile o duygu tatmin edilmiş ve o duygu yaşandığı için insan olgunlaşmıştır. ilk yetişkinlik dönemi ve ergenlik dönemindeki aşk ve cinsel arzu isteği ve beğenilme özlemi doruktadır ve her insanda da az çok vardır.

Her şey bazı duyguların zamanında halledilip kafada yer işgal edilmesinden kurtarılmasında bitiyor anlayacağınız. O duygu 25 inden 30 undan sonra tatmin olsa ne, olmasa ne? Bazı şeyler zamanında olunca aşırı ihtiyaç duyup gerçekleşince değerli oluyor anca. Kışın gelen kivi yeme isteğine anca yazın kavuşup onda da kivinin tadı kaçınca sahip olduktan sonra o kivi yense ne yenmese ne allah aşkına!
Sevgili ile çıkılan kız ayrımına varabilmiş adamdır. Adam gibi adamdır.
2 sene farkla benimdir.
Daha kaşarlanmamış olan erkektir.
Ilk sevgilim 21 yaşinda olmustu.
O evlenir o kızla demedi demeyin.
El ele tutuşurken bosalabilecek adam.
Benim 19da fakbadim oldu fakamadım. 25te sap olmasından iyidir.
orta yaşa geldim, hayatımda hiç sevgilim olmadı kim napsın beni ama bardan falan bulup çok şeyttim. alkollü kafa giderim var demek ki.
Eger ortada karsilikli bir ask varsa mutluluk hormonlari fazla salinimdan dolayi iflas edebilir.