ruhsuzlar topluluğunun bala g.te aldığı maç. karşımızdaki takım ne ki sen 2-0 'ın üstüne yatıp aptal aptal top oynuyorsun.
ikinci yarı anlamsızca rölantiye aldığımız maç. neyse ki kazandık.
yorumcu evren turan'ın saatlerdir papağan gibi finladiya risk alıyor, pozisyon bulabiliriz, bulacağız diye zırvaladığı maç. dakika 70 oldu pozisyon yok. finlandiya nerdeyse oyunu tek kaleye döndürdü sadece kaliteleri olmadığı için sonuca gidemiyorlar. kimse kabul etmiyor bu takımın çapı ve kapasitesi bu. hatta maksimumu bu. biri duran top olmak üzere iki bala gol attık gerisi finlandiya'nın baskısı, über milli takımın bu atakları savuşturmaya çalışmasıyla geçti.
spiker: "arda topu önüne alırsa alamazsın ondan kalçasını çok iyi kullanıyor"
bu ne lan halı saha maçına döndü iyice puhhahhah...
dünyanın en sıkıcı maçı.
bir anektod. 86 dünya kupası elemelerinde finlandiya maçının ner de oynayacağımız tartışma konusu olmuş. Demişler ki bunlar kutuplarda yaşıyor antalya'da oynarsak bunlar bir şey yapamaz bize. Sonuç mu, 2-0 yenilmişiz sanırım.
oyy oyy gelsin benim fatih hocam'ın kocaman egosu, gelsin arda'nın kibri egosu şimdi. biz aslında çok büyük futbol ülkesiyiz de ara sıra işte böyle rakiplere avans veriyoruz kupalara katılamayarak, letonya'lara puan kaybederek, gruplarda her sene 1 veya 2. için yola çıkıp anca san marino, andorra gibi takımların üstünde zar zor bitirerek.. neyse sonuçta bu maç bitti. ne bu takımın daha gol atacak çapı var, ne de finlandiya'nın skoru çevirecek çapı var. 2-0 biter işte. cenk tosun'un lewandovski'ye dönüşmesi sonucu kazanılan bir maç o kadar. şimdi dinleyin röportajları..
trübünlerin akpli dolu olduğu maçtır.
Cenk bizde de böyle oynar inşaallah.
cenk gercekten harika.
arda'nın şımarık tavrı yüzünden top kaybedilmiştir.
ilk yarı finlandiya'nın kapanmasına izin vermeden golleri bulmamız iyi oldu. üçü'de bulursak hoca'nın enes ünal'a da şans vermesi gerek.
4 fark yaparsak 2. Sıraya yükseleceğimiz maç.
Keşke bütün reklam panolarında thy reklamı olsaydı. Amerika ve avrupa saçma sapan yasakla tek markamızı diskalifiye etmeye çalışıyorlar. Güzel bir jest olurdu. Uyuyor bu thy yöneticileri..
Şöyle bir 5 yapsak da keyfimiz yerine gelsin.
cenk in 2 golüyle 2-0 önde olduğumuz maç. Güzel oynuyoruz.
Cenk in attığı goldeki gibi top burak a gelseydi kesin kaleciye nişanlardı.
Not: evet burak ın çinde oynaığı takımı tutuyorum.
cenk yine atmış helal olsundur.
Finlandiya severler cemiyeti olarak bizi üzen maçtır.
Gol yedik ama olsun, maç 90 dakika sonuç olarak.
Edit 1: 2-0, ama olsun. ren geyiklerinin otlayışına ölürüm finlandiya. :(
gol oldu.
cenk attı.
1-0.
koybaşı ilk defa bir işe yaradi, hayret.
aha yedik.

ayağını sikeyim cenk.
Bu maçı Alırız, net.
şöyle bir 11 olamaz mıydı ?

harun tekin
şener ömer çağlar eren a.
topal e.çolak
mor yunus arda
enes ünal.

not: 'eren kadroda yok' diyenler olacaktır.
onu ben de biliyorum.
fakat ne ismail'i, ne de hasan ali'yi görmeye tahammül edebiliyorum.