bugün

Biri turk bayrami, biri arap. Bu kadar basit.
islam bunu kabul etmez bu millet neyin bayramını kutluyor sana benim allahım iki bayram vermiştir. gerisi hikayedir.
fenerliler için + galatasaray ile maç yapmaktır. üçlü bayram.
ateistler gölgelerinden bile korkuyorlar .

böcekler gibi yaşıyorlar .

ne şehit olması .
Miracın kökeni olmasaydı ne 23 nisan kutlayacak sebebin, ne yerin ne de vaktin olacaktı.
Onun için bu kıyaslamaya laikliğin arkasına saklanarak millete belaltı vuruşlar yapan dinsizler girmesinler.

Bu yavşaklar cumhuriyet in "Allah Allah" nidalarıyla yurdun dört bir yanın da şehit düşmüşleri tuşa getirerek kurduklarını ileri sürerek milleti keriz yerine koyarlar. He yavşağın önde gideni, benim 4 dedem sen istediğin gibi onun dinine, maneviyatına küfret, tuttuğunla hayvan gibi çiftleş, şuheda kanıyla sulanmış şu topraklar üzerinde şarap içip, altına işeyip sıçarak gezesin diye şehit olmuştu. Sizin zihniyetinize beygir gadahlıya.

Bu ara da , tanıdığınız ateist bordo bereli, özelhatekatçı varsa yazın. Şehit düşmüş varsa söyleyin. Bu bir meydan okumadır.
ikisini de kutlarım.
ayrıca kıyaslama yapmanın alemi yok. *
Bu gece dua ederken Cumhuriyetimiz için de edin. Ya da Çıkarlarını bir kefeye çocuklarını bir kefeye koy. Hangisi daha ağır basıyorsa ona dua et. Nasılsa Allah ve ahiret imanınız uydurulmuş hadis dini. Vicdanı olan kaldı mı içinizde ey Osmanlı saftirikleri?

Herkesin bayramını ve Miraç kandilini kutlarım. Dilerim gencecik insanların kanlarına malolmuş bu topraklar bölünmesin, daha fazla can yanmasın. Biraz vicdan, biraz merhamet...
hayatında hiç kandili kutlamayan bir arkadaşın geçen senelerde kutlu doğum kutlarken bu sene de kandilden bahsederek yine çocuk bayramını anmadığına şahit oldum sabah.
dini günleri kutlasın, sorun neden çocuk bayramına bu kadar düşman olduklarında.
ikisi de saygı içinde anılması gereken biri milli diğeri milli bayramımız. 23 nisan'ımız kutlu olsun, miraç kandilimoz mübarek olsun.
noel'i kutlarken hiç de gerçek mi mitoloji mi bakmayan malların yaptığı kıyaslama.
bunu karşılaştırmasını yapacak kadar boş olmak gerçekten ilginç. biri ulusal bayramdır diğer dini bir gün. inanmıyorsan inanma niye insanların inandığı bir duruma saygısızlık yapıyorsunuz. kalkıp biri 23 nisan'a laf dese ağlarsınız. evet.
ikisi de kutlu olsundur. hakikaten insanlar ayrımcılıktan yoruldu artık yapmayın rica ederim. kaostan bunalımdan beslenmeyelim. ne güzel bir gündür işte 2 tane kutlu gün. akşam da el clasico ve gs fb derbisi var. tadını çıkaralım.
23 nisan ile miraç kandili'nin ne alakası var? birisi din ile alakalıyken diğeri başka.

inanan insan ikisinide kutlar. inanmayan miraç kandilini kutlamaz. bu kadar basit
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı dendiği an atamı çok özlüyorum, ne kadar güzel bir adam olduğunu hatırlıyorum. etrafta ki çocukların mutlulukları neşeme neşe katıyor.

miraç kandiline gelirsek nasıl baktığım sadece benimle allah arasındadır. dua mı ederim gerisi allah a kalmış.
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı binlerce kat daha güzel ve coşkulu olduğu kadar Miraç Kandili de güzel ve anlamlıdır.

biri gerçek, diğeri de gerçektir.

23 nisan gerçektir, miraç ta gerçektir.

gerçekler ortadayken neden saçmalıyorsun ki ?...