bugün

fotoşop değildir.
gakgoş kardeşlerimizi tebrik ettiğimiz yürüyüş.

varol elaziz...
Şaşırtan yürüyüştür.
Edit: elazığdaki vatanını sahiplenen cengaverlerimizin bu üzücü olaya böyle bir tepki göstermesi beni gururlandırmış ve şaşırtmıştır.
merkez den karakoçan ilçesine doğru devam etmesini dilediğim yürüyüştür.
Aynı saatlerde trabzon'da da yürüyüş yapılmıştır.
medyada yer bulmamıştır her zamanki gibi.

bu ülkede medya ambargosunun en babası türk milliyetçilerine uygulanıyor.
adamlar, biri ölse de şova çevirsek diye bi kenarda bekliyormuş.
son iki yıldır çatışma ve ölümlerin yaşanmamış olması,adamları tedirgin etmiş olsa gerek .
ilk ölümde ,showa kaçmışlar.
4 yıl öğrenciliğimin geçtiği yerde sürekli gezdiğim sokağı böyle görmek beni duygulandırdı resmen. umarım elazığ halkı sandıkta cevabını verir zira son seçimlerde yanılmıyorsam yüzde 60 oy vermişlerdi protesto ettikleri akp ye .
aziz şehrin güzel insanlarına helal olsun dedirten yürüyüştür.
ya sonra küfredince kötü ben oluyorum. millet mars'a koloni kurma peşinde. bizim gerzekler ülkeyi kurtarıcaz ccc. algınıza sıçıyım.
'bir grup vardı ülkücü, lice ye yürüyeceklerdi ne oldu ona' sorusunu akıllara getiren video.

siz sadece elazığ da ve trabzon da yürüyüş yaparsınız biz ise dünya nın her tarafından ayağa kalkar yürürüz. örnek isteyenler yakın geçmişte kobane yürüyüşleri. tüm türkiye de yapıldı hakkari den tekirdağ a kadar tüm dünya da yapıldı tokyo dan new york a kadar.
Gakgoşlardan beklenen tepkidir. Var olsunlar.
Bugün ki trafiği sıkıntıya sokmuş yürüyüştür. Ayrıca elazığ'da bu yürüyüşü görmek gayet normaldir. Ülkücü gencler üniversitede sol görüşlüleri kenar köşelere çekerler bu şehirde ülkücü olmak mecburidir olmayanı insan yerine koymazlar.
medyanın mhp'ye karşı tutumu malum.
kansız orospu çocuklarını hop oturtup hop kaldıran yürüyüştür. bir elazığlı gakkoş olarak gururlandırmıştır.
allah bu vatana zeval vermesin vesselam.
bir gece ansızın gelebiliriz!
aponun piçleri yıldıramaz bizleri!
şehitler ölmez vatan bölünmez!
elazığ ovası bozkurtların yuvası!
alparslan türkeş in askerleriyiz!
ya Allah bismillah allahu ekber!
tekbirr!!!!