bugün

Yazılanları okuyunca dehşete kapılcam gidin allahu ekber deyip terörist olun amk o cocukları, o guvendigın ışid sadece avrupaya saldırmaz.
O kadar hükümet o kadar devlet tek amaç üçüncü dünya savaşını çıkarmak.
Ne olursa olsun ölen insandır ve bu yapılan da bir terör saldırısıdır. Diplomatik olarak düşünecek olursak eğer batı bize çektirdiklerinin bedelini kendi besledikleriyle ödüyor. bu garip dünya hakkında hayırlısını diliyorum.
destekledikleri terör elbet kendilerini bulacaktı buluyor, korkum şu ki bu terör olayının yine bize sıçraması biliyorsunuz avrupa'da 1 oluyorsa bizde 10 oluyor olan 1 terör saldırısı onların bahanesi oluyor, sorunca bakın bizde de oldu diyorlar.
Erdoğan'ın Avrupa'yı tehdidinden sonra yaşanmış terör saldırısıdır.
Şu anda 4 vatandaşın hayatını kaybettiği terör saldırısı. Yıllardan beri söylüyoruz, dünya ülkeleri birlik olmadığı sürece daha çok böyle olay yaşanacak maalesef. Dün Türkiye, fransa, almanya, belçika ve şimdi de ingiltere. Bir sonraki durağı abd sanırsam. Sakın abd' de olmaz falan demeyin zira bugün dünyanın en güçlü masa başı ülkesinde bu olay gerçekleşti.

Açık konuşmak gerekirse bu terör saldırısında ingiliz hükümeti yetkilisinden birisi ölseydi sikimde olmazdı ama sıradan vatandaşlar ölünce ister istemez insan üzülüyor. Eğer avrupa' dan bir üstünlüğümüz olacaksa insanlığımızdan olsun.
bir olayin icinde ingiltere varsa 2 kere dusunmek gerekir hatta bi 3-4 defa da dusunulebilir cunku tarih bilgim bana bunu ogretti.
az da onlar ugrassin aq.
yahu bu üzülmedim diyenler neyin kafasını yaşıyor? ulan üzülmeyecekseniz teröristlere bu lanet teröre destek veren kişilere üzülmeyin. masum insanlar ölünce başınız göğe mi eriyor anlamadım ki şu an teröristlerden ne farkınız kaldı siz de hainsiniz.
ingiltere güvenli bir ülke değildir, vatandaşlarımız uyarılmalı ve seyahat yasağı konulmalıdır.

zamanlaması manidardır.

illuminati kartlarında big ben kulesi yıkılıyordu, oysa sapasağlam yerinde duruyor.
Saldırgan zenciymiş burda resmi: http://mobil.hurriyet.com...i-saldirgan-o-mu-40403892
islamci yavsaklarin son hamlesi. bizde de bunlardan milyonlarcasi var. medeniyet dusmanlari.
Teröristleri besleyen destek veren ve bunu gizlemeyen avrupa elbet cezasını çekecek terör herkesi vurur.
sen işid i kur sonra ülkende saldırı yapsın. olacağı buydu. terör örgütleri böyledir sıkıştığı anda kimseyi tanımaz. bu olaydan mağduriyet çıkaracak avrupalılar. olan ise onlar , abd gazıyla bizim desteğimizle evinden olan milyonlarca suriyeliye oluyor. umarım bu olay insanlıklarını hatırlatır daha 4 gün önce camide namaz kılarken uçak saldırısında ölen 100 suriyeli için sadece hata yaptık diyen abd li yetkili vardı . bu olayda dünya ayağa kalkıyor. hiçbir insan diğerinden üstün değildir nokta.
5 kişinin hayatını kaybettiği saldırıdır.
http://www.haberturk.com/...amentosunda-silah-sesleri
http://www.posta.com.tr/i...alilar-var-haberi-1279601

1 kişide daha hayatını kaybetmiş.
http://www.gazetevatan.co...&utm_campaign=1055872
ışid'in üstlenip "müslüman türkiye devleti'ne yapılanların intikamını aldık" minvalinde bir açıklama gelirse şaşırmamak lazım. zaten içeriden dışarıdan bizim devlete yıkmaya başlamış millet.
müslümanların değil türklerin üstüne kalacaktır.
malum zat, kadri gürsel'in de içinde bulunduğu tutuklu gazeteciler için "bunlar gazetecilik yapmıyor. bunlar terörist. bombacı bunlar" dedikten sonra gerçekleşen bir terörist saldırıdır.

ya rabbim sen ne kadar büyüksün ki gadre uğrayanların, hakkına girilenlerin izzetini hiçbir andavala bırakmıyorsun. allah-u ekber ! allah-u ekber ! allah-u ekber !

hadi şimdi ayıkla bakalım pirincin taşını.

avrupa'da hangi ülke seni kapısından içeri alacaksa, alırsa, git de yalvar ben terör örgütü yönetmiyorum, bombayı ben patlattırmadım diye.
sivrilttiğin kazık gün gelir sana da girer ... zerre sikimde değildir ...
Bunu ne için bahane olarak kullanıp sağa sola girmeye çalışacaklar merak ettiğim olaydır. Gerçi ingilizler doğrudan girmez hiçbir yere ama olsun bunun sıradan bir terör saldırısı olmadığını hepimiz biliyoruz. Kendi kendilerine böyle bişey yapmalarının vardır bi sebebi.
müslümanın olduğu yerde her yerde her türlü pislik olur. müslüman varsa terörde olur, tecavüzde olur, çocuk istismarıda olur.

avrupalılar müslümanları ülkelerine almasınlar.
ağızdan çıkan söze dikkat edilmeli.

neyse

(bkz: +18)

görsel
feraset fukaralığı yüzünden vatanımıza pakistan muamelesi yapılmaya başlandığını gösteren terörist saldırıdır.

biz 16 nisan'da bu yaftalara hayır diyeceğiz inşa'allah !
"onların terörü" o halde umurumda değil, diye bir şey yoktur, terör bir insanlık suçudur, insan olan da her türlü suçun karşısında durandır.
rte'nin tehditinden sonra yasanmistir. tayyip bey yaptirdi demiyorum elbette, bu akla zarar bir dusunce. ancak sen boyle sorumsuzca konusursan birileri cikar bunu sana ihale eder. bak erdogan oyle demisti der. dolayisiyla ey hukumet allah askina siyasette biraz ciddiyet, biraz öngörü, biraz gercekcilik...