bugün

galatasaray aşırı saçmalamaz ise çok rahat kazanacağı maçtır. bir fenerbahçeli olarak hayatımda ilk defa bu cümleyi kurdurttular bana helal olsun. johnson un frikikten atıp mucize eseri kazandığımız maçtan önce herkes gs kale önüne basket potası koyar derken bile ümidim vardı..
fenerbahçenin galtaksarayı kevgire çevireceği maçtır. evet..
eğri oturup düz konuşalım. eğer galatasaray, maça normal bir maçmış gibi çıkarsa, yani rakibinin ''fenerbahçe'' olduğu stresiyle ve tedirginliğiyle başlamazsa, 3 puanı alır. aksi olursa, yani '' 'fenerbahçe' ile oynuyoruz, allah işimizi rast getire artık..'' şeklinde maça çıkarlarsa ve fenerbahçe'nin de derbi maçlarda ekstra bir motivasyonla çıktığını, hele hele rakibi galatasaray ise ölümüne oynayacağını da varsayarsak, fenerbahçe çoğunlukla olduğu gibi galatasaray'ı yine yener.
at fava bekle,

galatasaray dan fenere tokmak show...
Kendi evinde oynadığı için galatasaray'ın hızlı başlayacağı ama bir süre sonra fenerbahçe'nin oyuna ortak olacağı maç. Baktığımız zaman en son akhisar maçında fenerbahçe pozisyona giremedi, galatasaray çok poziyona giriyor. Karabük maçındaki gibi gop kaçırma rekoru kırarsa bir anda fenerbahçe gelir ve atar. Çoğu zaman böyle oluyor. Galatasaray erkenden skoru bulursa kazanır ancak bunu söyleyebileceğim. Gerisini maç günü göreceğiz.
Karaborsacılar kadar onlara izin verenler ve karaborsacıların istediği paraları verenler de suçludur.

Galatasaray'ın 3 1 yeneceği maçtır.
Galatasaray siradan futbolunu oynasin net soyluyorum yarariz.

Derbi bu belli olmaz ama iste icim rahat etmiyor fenere koymayincaaa.
görsel
Hadi bismillah.
Lan gs feneri ne zaman yendi ki şimdi yensin fener fobisi yeter onlara.
beni bilenler bilir, fanatik galatasaraylıyım.
bu seneki maçları skorlarını dahi nerdeyse tutturdum tabiki geçen haftaki karabük maçı hariç.
açın bakın ne demişim ; 7-0 karabüğe kok kömürünü sokarız demişim, di mi.
ama itiraf et; maçın hakkı o değil miydi ?
yok yere strese girdik ve 3-2 aldık maçı.

şimdi gelelim fenerbahçe maçına.
şimdiden konuşmak belki biraz yersiz fakat yine de hissiyatlarımızı yazıya dökmekte fayda var.
öncelikle konya maçını rahat rahat aldığımız varsayalım.
fenerbahçe'nin de malatya maçı var. biz zaten malatyayı fikstürde takip eden takımız.
malatya-fener maçı kıstas olacak, orda alacakları kartlar, skor bizim maçı direkt etkileyecek.

sonuçta arenada, benim de , statta izleyeceğim maçta feneri evire çevire kevgire çevireceğiz.

skor tahminim ; 4-2.
Sırf canlı canlı derbi galibiyeti görmek için şehir dışından gideceğim maç.

Biletleri ne kadar olur, ne zaman satışa çıkar, birileri aydınlatsın da şişmeyelim sonra.
şanlı galatasarayımızın kanarya sote yapacağı maçtır.
beşiktaş bu hafta kaybetti. malatya'yı yendiğimiz takdirde puanlar eşit. galatasaray da bu hafta takılırsa, fenerbahçe galatasaray'ı arenada yine yener ve gs ile aradaki farkı 3 ya da 4'e indirerek, o gazla şampiyonluğun en büyük favorisi haline gelir.
Halamın siki olsa amcam olurdu .
Galatasaray'ın şampiyonluk turu atacağı karşılaşmadır.

la verin kupamizi aq uzatmayin işte next next yapalım öteki sezona geçelim :d
kediciklere bak sen yine havalara girmişler. güzel güzel.. biri de demiş ki akhisar'ı yenemeyenler arenaya galibiyet için geliyorlar ya buna gülüyorum. olum biz 5. lig takımına yenilsek dahi sizi her sene mikiyoruz neyin kafasını yaşıyorsunuz siz. fenerbahçe en kötü zamanlarında bile hep yendi sizi. daha geçen sene arena'da yendik. arenanın açılışını biz yaptık. saysak burdan köye yol olur. her sene konuşup maç sonunda ağlamaktan bıkmadınız mı?
Yalnız adam gece uyumadan önce kurduğu hayali gelip burada anlatmış ya la ahahahaha hala gülüyorum. Ninemin taşağı olsa dedem olurdu.
iki ihtimal var. ya dünya kadar gol kaçıracağız. ya da o golleri kaçırmayarak tarihi fark atacağız.
mangalda kanarya keyfi yapacağımız maç.
Karşılaşma öncesinde Galatasaray 22 puanla lider, Fenerbahçe 14 puanla 5. Sırada.
galatasaray taraftarları gene başlamış öyle yenecez böyle yenecez diye. her sene aynı hikaye. maç sonunda kaybolmayın. evet.
maç sonrası yemekte kanarya çevirme yiyeceğiz bundan eminim gerisine karışmıyorum.

Cimbom acımayacaktır.
sırf beşiktaş maçında yapılan haksızlıktan dolayı galatasarayı tutmak istiyorum ama puan farkınında açılmamasını istiyorum.

inş adil bir karşılaşma olur.geriside fenerbahçe ve galatasaray taraftarının vicdanına kalmış.
Galatasarayın 3 tane sallayacağı mactir.
3 ihtimalli maç.
3-0 4-0 5-0.

Ezici bir galibiyet almanın vakti geldi artık.