bugün

Unutmadık.
biri zaten işidçi öbürü zaten pkk lı falan diye geçiştirilen durum.

utanma emaresi elbette yok yine.

kendi lehinde propaganda malzemesi var ise 52 özel harekatçı kömür oldu deme cüretini bulabilen bir güruhla karşı karşıyasın ne bekliyorsun?

edit: hani söylenmez ama insan itham altında kalınca zoruna gidiyor.

güneş harekatında zafer binbaşı hemen önümüzde yasin uzman ilk giden timde şehit oldu. 2 hafta hastanede kaldım ve bir operasyonda şu anda belirtemeyeceğim bir sebepten üstün hizmet ve 2 hafta erken terhis ile ödüllendirildim.

bre götveren sen bana askerliğin ne olduğunu mu öğretiyorsun?
Şehadetin " ş " sine inanmayan Allah sız, kitapsızların ortaya sıçtıkları konudur.

Ulan at loloları. Bu bir sınır ötesi operasyon ve insanın başına herşey gelir. Size ne giriyor onu anlamadım. Ölen benim, yaralanan benim.

Askerlik olarak bu millete ne geçmişiniz var?
şerefsiz herifin din üzerinden her boku normalleştirdiğini gördüğümüz olay. kafanız nasıl çalışıyor be sizin? cennete gidiyor çok düşünme sen, mutlu ol da der bu.
unutmadık!
unutup gidildi ne yazıkki. bunların hepsinin hesabı sorulacak!
sözde araştırıyoruz denilip üstü kapatılıp internetin yavaşlatılıp videoya erişimin engellenip haber yapılmayıp halka unutturmaya çalışanlara,
hesap vermeyenlere karşı,
hep gündemde tutacağız.
resmi makamlarca ne doğrulanan, ne yalanlanan lakin bizlerce unutulamayan olay.
Unutulmaması gereken elim olay.
Unutmadık.

Örtbas edilmek istenen her suçta olduğu gibi akıl almaz karalama kampanyalarına, fotoşoplara rağmen.

Sorumluları da unutmuyoruz.

Hayır. Unutmuyoruz.
görüyorum ki unutulmuş her olay gibi bunun da üzeri örtülmüş. bunun hesabını bu dünyada olmasa bile diğer tarafta çektikleri azapla verecekler.
Başarılı! Bir operasyonun gizlenen haberidir.
Ordu için büyük bir ayıp. Millet için büyük bir acı.
oyu hayır olarak vermeye yeter şart sebeptir.

selam ve hayr ile.
Sistematik olarak unutturulmuştur. Her şey gibi.

Hiç bir açıklama yapmadan, her şeyi unutan türk halkı bunu da unutmuştur.

Tanrı türkü korusun.
ne bi ses ne bi iz ne bi açıklama faili mechul gibi kapandı gitti konu.
can sıkıcıdır.
olay ile ilgili araştırmalar sürmekte denmiş lakin halen araştırmaların sonucunda diye başlayan bir açıklama metni gelmemiştir.
olayın üzerinden neredeyse 5 ay geçti, hala bir açıklama bulunmamakta.

evet unutmayacağız.
Eğer bu olay gerçek olmasaydı, A haber o iki askeri bulup canlı yanında program yaparlardı.

5 ay geçti ve hâlâ açıklama yok.
Unutmadık mı bilmiyorum ama unutmadım.
Akp tarafından üzeri örtülen olaydır. Ne kadar acı değil mi? Bir ülkenin iktidarı vatandaşlarının katledilmesi karşısında ölü taklidi yapıyor adeta.
ölmeden önce sen devletine laf söylemezmiydin sayın klavye delikanlısı. Ulan onların hangi işkenceler altında o konuşmaları yaptığını biliyor musun? Velev ki ışid sempatizanı olsunlar ki biri tanıdığım bir kürt ışid ile alakası olamaz ama varsayalım ki öyle, fakat onlar türk askeri sıfatı ile yakıldı. Bu ayıp bu ülkeye yeter.
Yalnız hükümeti tebrik etmek lazım. Olaydan sonra laiklik kalkmalı, satranç günah, lozan hezimet, almanya kıskanıyor, hollanda gerilimi, tutuklamalar vs. ile unutturdular olayı.

Gerçi öz ve öz iki mehmetçiği terörist ilan eden insanlar varken hükümetin bu eylemleri yapması gereksiz olmuş. Harika birşey gerçekten.
unutmadık lan, unutmayacağız!
Unutmadık unutmayacağız.
Tsk neden hiçbir açıklama yapmaz?