bugün

400'den daha az puan alan düşük zekalıların olduğunu gösteren sonuçlardır. açık ve net.
az önce açıklanmıştır. açık ve net.
Sen öğrenmeden önce tüm akraba tandk kim varsa arayp sonucu öğrenme çabası.
sayısalcıyken şahsımı eşit ağırlığa sevk eden sonuçlardır. 28 bindeyim ygs5'te. ygs2 41 bin. elveda tobb tam burslu bilgisayar. ciao bella ciao.
yigilma varsa lys onemli yoksa siki tuttunuz gencler.
yıllar sonra girerek 444 puanı aldım. çok basit bir sınavdı. artan 80 dakka boyunca sudoku oynadım.
Sonuçları kim kime dum dumadır. Hiçbir seçiciliği olmayan bir sınavın sonuçlarıdır. Soruları sırf 'bakın dershaneleri kapattık ama puanlar yükseldi' demek için kolay hazırladılar. Hatta ve hatta iki hatalı soruyu da puanlar artsın diye koydular. O yüzden bu sıralamaları hiç takmayın gençler. Herkesin puanı birbirine çok yakın. Lys her zamankinden daha önemli bu sene.
Açıkçası beklediğimi aldığım sınavdır. Ygs5'den 46 bin. Lysyle cok rahat 10 binin altına düşülür.
ygs-5 türünden 416 puan alarak hayal kırıklığı yaşadığım sınav.

ekleme: bana eksi verebilmeniz için iq'nuzu artırmanız lâzım önce. çekemeyen çomarlar sizi.
Açıklanmıştir.
turkceden 30 net yaptigim sinav.

(oyle deme hayati boyunca hic kitap okumamis birinin 50 dakika surede turkceyi bitirip 30 net cikarmasi tebrik edilesidir.)
sınav çıkışında 400 arkadaşlarla konusurken 350 cevap anahtarından bakarken 300 açıklanınca 250.
görsel
Henüz açıklanmayan sınav.
60-70 yaşlarında zengin bir veya iki ayağı çukurda güzel bayağnlara talibim sonuç bunu gösteriyor.
hiç belirleyici bi sınav değildi hic çalışmayanlar herkesi geçti. Osym duy bizi!
görsel bu arkadaş. ben de 20 K önündeyim.
görsel
Yorumları okuyorum sonuçlar gene bir çuval civata lys i bekleyin ak bok o zaman belli olur orada din kültürü soracak halleri yok abanın yazarlara eserlere fiziğe geometriye artık bölümünüz ne ise.
benden yüksek puan alan arkadaşımın benden 50 bin aşağıda olduğu sınav.

Bir senede nasıl bu kadar değişir ?
bütün seneyi sözlükte geçirip 500 almayı mı bekliyordunuz aq. gidin dersinize çalışın. yorumlara bakıyorum 400 yapan 1-2 kişi anca var.
bir çok genç kızın zengin koca aramasına neden olan sonuçlardır.
Gecen seneden daha kolay oldugu icin puana guvenmeyiniz. Lys cok belirleyici olacak.
görsel

Hayal kırıklığı barındıran sonuçlardır.
Muhahah amk liselileri ve lise terkler sizi. NAH SiZE AHAHAH MUGAH.
Annemin 370 aldığı sınav sonuçlarıdır.yeni sistem hakkında bilgi verebilecek olan varsa birkaç sorum olacak.