bugün

mf-3 için 4500, mf-4 için 4600 gelmiştir benim için.
hepsi bir tarafa, her ne olursa olsun moralleri bozmaması gereken sonuçlardır.
(#28286007)
seneye kalsam mı dedirten sınav sonuçlarıdır.
iki yıl önce ts-1 ve ts-2'den aldığım puanla aynı puanı aldığım sınav. fakat 2 sene önce 80 bindeyken bu sene 105 bine gerilemişim. kısacası sözelden bölüm yazmayı düşünen arkadaşlara geçmiş olsun.
Gaziantep Üniversitesini düşünenler gelin bir kaç lafım olacak size * Gaziantep de bulunan diğer üniversiteleri de düşünen varsa yeşillendirebilirler.
Ts1 135bin nedir ya nedir 1 saattir aglamaktan icim cikti be! Dil 3- 21bin sizce rus dili ve edebiyati yazmali miyim anca o olcak gibi fikri olanlar mesaj atarsa sevinirim.
yüzleri güldürmüştür.
puanı iyi vakıf üniversitelerine yeterken ankara hukuka gitmiş yazarlardan tavsiye almaya ihtiyacım var, mesaj kutumu aydınlatırsanız çok makbule geçer ya.
not: istediğim öğrenci tipinin fazla spesifik olduğunun farkındayım, ama bulunduğum durum da bu.
vatana millete hayırlı olsundur. iyi trollediniz, 2005 öss linki atan adam favorim.*
Anadolu universitesini veya hukuk okuyacaklara kisa bi tavsiye verim; neyle karsi karsiya oldugunuzun farkinda olun, ona gore tercih yapin.
zoru başarıp kendi sıramı düşürmüşüm.

35 ile 45 bin arası sıralamam var mf lerde.

sizce çok iyi olmayan bir bölüm ve alanındaki en iyi üniversiteyi mi seçmeliyim yoksa çok iyi bir bölüm ama iyi olmayan bir üniversite mi seçmeliyim?

önerilerinizi bekliyorum sayın yazarlar.
ts 1 de 9500 deyim önerisi olan varmı .
Bunun adi dram sayin seyirciler bunun adi dram . bu kadar liseli var miydi sozlukte insanın akli almiyor.

Sonuclarindan istedigini alan liselileri tebrik eder, burada basliklari sikipte ders calismaya firsat bulamadigi icin avucunu yalayanlara da gecmis olsun derim.sozlugu sikmekten vazgecin de az ders calisin len dohtor,muyendis,ortmen lazim bu memlekete.

Kafasina takilanlari sormak isteyen liselj kardeslerimize bir mesaj uzaktayim, alin bu da sekeriniz gencler .
Mf lerde 50 binlerde oldugum sinav. Tm 2 ise 39.Nereyi yazabilirim onerileriniz varsa mesaj kutumu yesillendirin abilerim ablalarim.
Mf4 105 tavsiyesi olan varsa bekliyorum.
Ne akilli bidik yazarlar varmis dedirtendir. 3.000 siralama nedir arkadas.
Hayirlisi olsun herkes icin. Guzel guzel universitelere gidin ama ateist olmayin adfsfsg
keske acıklanmasaydı. Dilde 64936 alarak hayallerım batmıstır. Onersı olan varsa mesaj kutumu yesıllendırebılır.
Gençler çok kötü bi puan almadıysanız yerleşin.Bazı puanlar girmesi kolay bitirmesi zordur.Seneye ne olacağı belli değil lütfen çok net hedefleriniz yoksa beklemeyin.Yabancı dili olan bölümleri tercih ediniz.
lys 5 te amk 284 puanı ve 29 bin sıralamasıyla nereye gidilir? denemelerde yaptığım puanın yarısı bile değil ammısına.
Hiç hoş olmayan sonuçlardır.

Arkadaşlar istediğim bölümün sıralaması 92500, taban puanı 321. Benim durum ise sıralamam 94000, puanım 328. Acaba istediğim bolume yerleşebilirmiyim? Bilen arkadaşlar lütfen yardım etsin.
sözlüğü foruma dönüştüren sonuçlardır.
liselileri sokağa dökmüş sınavdır.
Buradan okul puanıma sebep olan herkesin bir yerine koyayım diyorum, 18.000 den 23.000 e çekilirmi, leş oldu sıralama.
Tm3ten 103bine girdiğim sınavdır.
Kardesim 130 bine girmis. Sahsen bu got buyultmeyle 200 bin beklerken 130 bin surpriz oldu. Kuzenim zonguldak makine okuyor, bu 1. Ogretim makineye rahat giriyor. Dige yerler olmazsa orasi garanti artik. Hayirli olsun.
liseli piçlere hayırlısı olmanı dilediğim sonuçlar.

tercihleri dikkatli sıralayın. ktü yü sonlara atın mesela.
Bugun girendir. Ayak ustu orucumu bozdu.
Ts bolumlu bu donemi atlatmış askerlik gorevini yapmış yada 24 yıl tecilli eleman aranıyor.