bugün

arnavutluk'un muhtelemen finali boylayacağı yarışma.
arnavutluk'un muhtelemen finali boylayacağı yarışma.
an itibariyle arnavutluk'un aktığı yarışma. bir önceki norveç'in şarkısı da bana waka waka'yı anımsattı.
Türkiyenin sorunsuz geçeceği bir yarı final yarışması.
norveç'in saldığı resmen kanıtlanmıştır. tüm zamanların en yüksek puanını alarak birinci olmak onlara pek yaramamış sanırım.
arnavutluk'un şarkısının oy vermeğe değecek şarkı ile katıldığı yarışma. ermenistan'ın ise rezalet biR ŞARKI iLE KATILDIĞINI BELiRTMEK GEREK.
eurovisionun su bum bum habi habi bilmemne diye devam eden şarkilarina sinir oluyorum kardeşim. tamam anladik ritm tutturma istegi falan ama olmuyor böyle. müzik zevki bumudur? bum bum caka caka?

finale giricektir ermenistan ama ben gercekten bu müzik zevkini anlamiyorum.
an itibari ile ermenistanın iyi bir performans sergilediği, ama birinci olamayacağını düşündüğüm yarışmadır.
an itibariyle yüksek sadakat sahneye çıkıyor.
ermenistanın ergen şarkısı ile katıldığı yarışma. haba haba bum bum çaka çaka *
türkiye sıradaki ülkedir.
kareografimizi yiyeyim. o ne lan trt'nin deposundan ana haber'in arka planında dönen dünya maketini çıkartıp içine esnek bir abla koymuşlar.

neyse, ne diyelim olur öle arada saolsun yüksek sadakat.
mükemmel bir performans türkiyeden. helal olsundur.
türkiye'nin "belki üstümüzden bir kuş geçer" temalı sahne atraksiyonu şaşırtmamıştır *
(bkz: ben beğendim)
berbat bir şarkıyla katıldığımız yarışma.
çok önemli bir şey ya zaten bu eurovision, ülkecek seferber oluyoruz anasını satiim. başka işimiz yok!

edit: berbat olduğunu yazmıştım, siz de kabullenin artık. *
yüksek sadakat'in canlı performansta detone olduğu yarışma.
inşallah finale kalmayız dediğim yarışma.
Bu ne lan. Kadınlardan soğudum o abla yüzünden...
fransa'nın çok tuhaf bir şarkıyla katıldığı yarışma.
(bkz: 2011 eurovision fransa şarkısı)
o ne kıyafettir lan. kürt militanları aklıma geldi resmen.
o arkadaki, kafesteki insan mıydı bu arada.
evet türkiye süpersin ! detone her şarkıcı oluyor !
3 ülkeden birinin çakma lena ile katıldığı yarışma.
sırbistan'ın benny hill show'da oynayan kadınlarla katıldığı yarışma.
yüksek sadakat için; hadi amaçları kaliteli müzik değil, akılda kalıcı bir şarkı, popülist bir sahne şovu ve iyi bir derece demiştim. ama şimdi baktım ki vokal hariç * hiç bir numara yok başarılı olarak sahnede. sadece başarılı bir vokal var. bateride özellikle görüntü ses arası senkronizasyon farkı gözden kaçmadı hiç mi playback olarak çalmadınız bu şarkıyı? gitar ve bas çakılmış yerlerine hareket yok bari geçen yıllarda giden türk grupları izleseydiniz azcık. ve en önemlisi kıyafetler. onlar ne öyle !!! çok şarkı içime sinmemişti ama rock * tarzında eurovisiona katıldığımız en berbat şarkı ve en berbat şov. yarı finali bile ucu ucuna geçer bu.
bizimkileri izlerken ciddi ciddi utandim.

bu kadar kotu bir performans beklemiyordum acikcasi. kostum, ses, vokaller, o arkadaki ne icin oldugu belli olmayan anka kusu gorunumlu lastik kizlar.

rimi rimi ley'den sonra ilk kez boyle hissediyorum. olmadi otur 0.