bugün

(bkz: güruh diyen 2000 doğumlu çocuk)
ne güzel la adamlar yaşlarını hesaplarken zorlanmıyorlar. tek sıkıntı yazar olmaları. gidin buradan.
Bazı malların eleştirdiği ve rezil derecede komiklik yaptığı yazarlardir. Insanın kendi elinde olan bir şey mi amk?
benimdir.
bu tür başlıklar altında, 'ezik nesil, ergen nesil, sözlük yazarı varmış gidiyorum ben' türevi yazılar yazan, yaşıyla öne çıkmaya çalışan dangalaklar entrylerime bakabilirler.
çav.
benden sekiz yaş küçük olan yazarlardır. koştursunlar bakalım.
(bkz: the horror story)
(bkz: velet)
grafi200 de komik vidyolar izlerken, hoppala comda resimlere gülerken onchat te takılırken hayata gelenlerin bu derece büyümüş olması ,

yaşlandıgımızı hissettirdi. hoşgelmiş kardeşlerim ne diyelim sosyal medyada cok vakit geçirip en guzel yaşlarını piç etmemeleri dileğimle
gelecek seçimlerde oy kullanacak yazarlardır. bence dışlamanın alemi yok.
2000 doğumlular doğdumu lan.
Aman da aman. Buyumuste yazar ollmuuussss. Bak teyzesi bizim çocuk yazar oldu.
Göster evladım amcalarina teyzelerine. Hadi bakiiimm.
(bkz: berkeyle konuşan cerenin saçını çektim sorunsalı)
2000 sigara markası degil miydi la?
torunumun torununun çocuğu gibi bişi onbirinci nesil ise.
Ben o senede liseyi bitiriyodum neredeyse.
Evlatlık almak istediğim yazardır. Varsa söyle aklı başında olan gelsin.
2 yıl içinde üni tercihlerini paylaşacak yazarlardır.

--spoylır--

vuhuu ilk tercihte tıp geldi !

--spoylır--
Bizde yok.:)
Vardır ve efsane değildirbir heves uğruna girdikleri bu sözlükte bir iki ay yazıp unuturlar.
araba modeli gibi. 2000
En büyük yeğenimden küçük yazarlardır.
Lan ben 2000 de lise 2 ye gidiyordum uefa kupasını kazanmıştık. Ne çabuk büyüdülerde bilgisayar telefon kullanmayı öğrendiler.
MilEnyum bebeleridir.

Olm kızmayın ama biz sizin yapılırken aceleye gelişinizi falan hep televizyondan izledik

Haberlerde;

Binlerce çift Milenyumda çocuk sahibi olmak için yarışıyor.

Diye söylediler sizin için*
Aklıma hep atm ler gelir ne zaman bakkala gidecek olsam 20 00 tl çekerim ve bu tür milenyumlu başlıklar aklıma hep parayı getirtiyor.
Seneye 18 olucak yazarlardır. Ayık olun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar