bugün

görsel
ersun u tutuyorum, yeminle.
not: fb.
fenerbahçe'nin rahat kazanacağı maç. 3-0 ya da 4-0.
iki farklı fener galibiyeti bekliyorum.
Fener rahat kazanır diyenleri anlamak imkansız abi, neye dayanarak bunu sölüyosunuz ki. Neyse 1-1 bitecek ve bir kırmızı kart çıkacak maçtır.
Fenerbahçe'min alacağı maçtır. Umutluyum. Gelenek bozulmayacak. Kedicikler ve palukçular'ın borusu kadıköy'de ötmez ulan!
görsel
tam izleyip izlememekte kararsızdım ki yine topal-josef ikilisiyle başlayacağımızı gördüm. üstelik önlerinde de alper oynuyor. şu anda açtım güldür güldür 1. sezonun milyonuncu tekrarını izliyorum. bilal-ibrahim ikilisi her türlü topal-josef'ten iyidir.
umarım ekici iyileşince de kocaman'ın bu saçma ısrarı devam etmez de josef-ekici-guiliano üçlüsünü orta sahada görebiliriz ama ne yazık ki aykut'un ön libero fetişi umudumu azaltıyor.
Bu Trabzonlularda ciddi bi gerizekalılık durumu var ya..herif hala hakem operasyon falan diyo, kadıköyde galibiyetleri yok yıllardır, deplasman desen yıllarca ağızlarına sıçmışız ama hakem operasyon vs.. Futbol taraftarları genel anlamda gerizekalı zaten, ama Trabzon fanatikleri gerizekalılık kavramını yeni bi boyuta taşıdılar..

Gerizekalı demiş miydim?
tam olarak 1 saat kalmış maçtır ve ilk 11'leri açıklanmıştır.

#Fenerbahçe XI (Trabzonspor): Volkan, Isla, Neustadter, Skrtel, ismail, Josef, Mehmet Topal, Valbuena, Alper, Dirar, RvP.
#Trabzonspor XI (Fenerbahçe): Onur, Pereira, Uğur, Durica, Mas, Kucka, Okay Yokuşlu, Olcay, Bero, Yusuf, Burak.

psikolojik baskıyı atlatabilirse trabzonspor bu maçı rahat alır ama 20 yıllık bir psikolojik baskı var bu bir gerçek. atlatamazsa fenerbahçe farka bile gidebilir.
Geçen hafta aynı kadro puan kaybı hafta içi aynı kadro mağlubiyet. Cesaretli olmak için neyi bekliyorsun..
Ulan bu Gui bu sezon zenitle 4 maça çıkmış bu adam mı hazır değil uyum bilmem ne bunlar hep bahane josef mehmetin açıklaması olamaz.
Senin geçiş dönemini sikim Aykut.
sen ne diyon amk lalesi.
Aykut Kocaman: geçiş döneminde birbiriyle uyumlu oyuncularla oynamayı tercih ettim. Bu geçiş dönemi 2-3 seneye geçecek herkes rahat olsun.
Topal ve Josef bir arada oynuyor. Bu ikisini bir arada kim oynatıyorsa FM'de bile başarılı olamaz.
Aykut Kocaman: muazzam bi atmosfer var bakalım 45 bin kişiyi toplu kanser yapabiliyor muyuz yapamıyor muyuz göreceğiz.
Aykut Kocaman: hastalığın manyetik çekim gücü bizi severse yapıcaz inşallah kimse merak etmesin.
Fenerbahçenin 2 gol yiyeceği maçtır. Not alın.
Aykut Kocamanınızin ta amina koyayım.
Gölü Souza'ya yazarım ben burak'a değil.
2-1 fb alır.
Ikisini de sevmiyorum aslinda ama ya berabere bitsin ya da ts alsin.
Aziz yildirim istifa et yeter.
bi galatasarayli olarak bu ne ya .
demirin tuncuna rakibin tinerci götlerine kaldik.
Şu güzelim taraftarı üzerseniz hakkımı helal etmem.
güncel Önemli Başlıklar