bugün

twitter'daki tüm ayar içeren cümleleri biraraya toplayıp söyledigi konuşmadır. serttir.
her zamanki gibi dobra konuşmuştur.
muhteşem konuşmadır. helal olsun her şeye değinmiş. izlemeyenler izlemeli. özellikle akp'yi hunharca savunanlar.
utanmasını bilene intihar nedenidir.
helal olsun dedirtmiştir. üzerine gidin bu yolsuzlukların. tek tek hesabı sorulsun.
kösele suratlıları bile kızartmıştır.
emir üzerine cehape medya timi tarafından yalanan boş konuşma.
yine popülist magazinsel bir dayanağı olmayan klasik ince konuşmasıdır.
akpli vekiller nasıl da çıldırıyor.
ah ulan medyanın üstünde bu kadar baskı olmasaydı akp nin oylarında ki çok ciddi düşüş olurdu.
var mı bu konuşmayı tam haliyle veren büyük tv kanalı acaba?
yine popülist magazinsel bir dayanağı olmayan klasik ince konuşmasıdır.
keşke bu konuşmayı bütün tv kanalları verseydi. 10 dakika olarak hem de.

video nun sonunda çok güzel laf koyuyor.
siz adnan menderesin tırnağı olamazsınız.
size imam hatipte haram helal kul hakkı öğretmediler mi diyor.
Kimsenin sikinde olmayan konuşma.

Yaw sen ilk başta deniz baykal'a antalyada 4 milyar dolarlik araziyi nasil satin aldigini sor.
(bkz: haram paraya el ile dokunma makine ile say)
Laf atmalara kulak asmayan, sadece almak istediğini alan, mesaj vermek istediği yere mesaj veren, kudurtmak istediğini kudurtan, her şeyiyle tam olan konuşmadır. Sosyal medya içeriklerinin konuşmanın kimi yerlerine serpiştirilmesi ise, sosyal medyanın takip edildiği, sosyal medyada söylenenlere de kulak verildiğini açıklar. Tebrikler...
cemil çiçek'in bile utanmaktan yüzü atmış konuşmadır. dikkatle son kareyi izleyin. Arşivlik konuşma. Bu yüzsüzlerle böyle konuşacaksın. "ah var üzerinizde ah" iki yakanız bir araya gelmez artık.
oturduğum yerde ben utandım, arkadakiler hala sırıtıyor. hele bide cevap veren var.
(bkz: la bi sus la bi sus)
iki rüşvetçi yüzünden tüm solcuların müslüman kesildiği konuşmadır.
anlamayana nisan yağmurudur. helal olsun.
çok önemli bir konuşma. ben olsam "bizim işimiz kapı köpekleriyle değil, o kapıyladır" der kürsüden inerdim.
milyonların duygularına tercüme olmuştur. haram olsun. haram olsun. haram olsun.
arkadaki bakanların utanmadan hala sırıttığı konuşmadır. bünyeleri bozuldu adamlar da ne yapacaklarını şaşırdı. ne yapsınlar?(istifa edip gitsinler).
akp'nin bilmem nesi bize sataşma var diye cevap vermek istedi.
Dinleyen akp'lilerin bile imana geldigi konuşmadır.
tüyleri diken diken eden konuşmadır. ağız dolusu küfür etse oradaki ak peli vekillere bu kadar zorlarına gitmezdi.
(bkz: muharrem ince/#22307140)