bugün

en sağdaki elemanı cin çarpmış olduğundan, pek kale alınmaması gereken durumdur. tipe bak ya... allah'ın gücüne gitmesin de... neyse...

edit: soldakinin de pek farkı yok.
anlam verilemeyen bir gövde gösterisidir. ne oluyo ne oluyo, yani bunu kime niye ispatlamaya çalışıyosunuz, bi de siz kimsiniz yaaa! nereye doğru çekmeye çalışıyosunuz kültürümüzü, sizi kimler gönderdi ? lütfen gidiniz başımızdan.
Yaptığı eylem sadece Kendisini ilgiendiren kızdır. Çok zorlarsan en fazla ailesini bağlar. Bu devirde kız kuzenime bile laf anlatma, karşı çıkma hakkım yok. Zaman değişti ağalar. Ha kızkardeşim olsaydı, bacaklarını kıra kıra hastanelık ederdım. Bunu yapmayan zaten top oğlu toptur. (basacaksan bas eksiyi)
ama işte dediğim gibi artık insanların yaptığına en fazla kendi ailesini karışabilir. Hatta çoğu zaman onlar bile karışamaz. istese bile karışamıyor zaten. Kimse kusura bakmasın ağalar, devir değişti.

Edit; ben de biliyorum din iman, evet haklısınız da, her koyun gendu bacağundan yovrum...
who is that girl? it's jess. (bkz: new girl) elin adamları 3 erkek 1 kızın aynı evde yaşadığıyla ilgili komikli şakalı dizi yapsın, bizimkiler hala kalamaz kafasında. diyorum hep, akılları hep sekse çalışıyor. hep bunu düşündükleri için kalamıcaklarını savunuyolar.
ne mübarek kızmış.
orospunun önde gidenidir. ahlaksızdır.
eee ımmm hımmm.
(bkz: sex on the beach)
2 tane erkek ev arkadaşı olan kızdır.
gayet normaldir fakat sözlükteki yobazları tekrar gün yüzüne çıkarmıştır.
neden direkt aklınız cinselliğe çalışıyor neden direkt 'ooov zina yuvası, 2siylede sevişiyodur bu' mantığındasınız?
çok hatun gördüm tek başına ya da kız arkadaşıyla ya da kyk'da kalıp her gün başkasının kucağında olan.
ama size göre bu hatun diğerinden daha namusludur.
oldu o zaman biz kalkalım.
her gün iki erkek tarafından önden ve arkadan tost şeklinde sikilen bir kaşar, br yosmadıır.
aşağılık melun kafirlere göre sorun yok, bir kızın iki erkekle aynı evde kalmasında. o zaman getir kız kardeşini de benimle aynı evde kalsın. sikiyim her gün.*
böyle bi ispanyol filmi vardı fragmanını görüp önce izlemeyi sonra adını unuttuğum.
bi buldurun lan.
Bu benim lan .
Bazen abartip beraber ayni koltuga falanda oturuyoruz.
soldakiyle ben bile kalmam kızdaki cesarete bak.
bir kızın bir (ya da iki, üç, dört, beş...) erkekle aynı evi paylaşmıyor olması onunla yatmadığı anlamına gelmeyeceğine göre, aynı evde kalınca orospu da olunmuyor haliyle. buraya hakkında hiçbir şey bilmeden, gözünü kırpmadan orospu yazabilen dimağlara hayret ediyorum. klavye delikanlılığı böyle bir şey işte. asalım keselim yargılayalım. ha bir de, biriyle yatmak orospuluk mudur? fotoğrafa bakmak var, görmek var, mesela bazıları bakıyor, göğüs görüyor. bir şeyi bastırınca işte adam n'apsın kafa sürekli iki bacak arasında. ne yazık. ha bir de yıl olmuş 2013 hala kız mı kadın mı tartışmasına girenler var ki evlerden uzak. kime ne arkadaş. bize ne. şahsen bana ne. kimse kimsenin namus bekçisi değil.
(bkz: tost)