bugün

Bin üreme organım olsa birini bile kaldırtamayacak kezbanların bana çirkin demesini ciddiye almalı mıyım? Olumlu yorumlar da geldi. Çoğunuz zaten çekemediğiniz için eksi veriyorsunuz sanki bilmiyorum.

Sözlükte yaşı küçük ama zekası en büyük olan yazar.
görsel

Beyler çöp konuşuyor. Konuş çöp. Evet.
Bunun bi kere anasına sövmüştüm. Hoşuna gitmiş olmalı ki yine tahrik ediyor sövmem için.
Ama Yok bir daha senin gibi gereksizler için çaylak olmak istemiyorum.
Gerçi sana değil elimde goruntulerin var'a sövdüğümden çaylak olmuştum, beni niye adam yerine koymadınız diye ağlamıştın ahaha.

Sen troll falan değil ağır şizofrensin ergen velet. Kendin gibi trollere salça ol sana 2 beden büyük gelirim. Kaybol şimdi gözümün önünden.
yav şu adamdaki egoya hayranım * yok sana büyük gelirimler bilmem neler. anaya küfür etmekle de övünür olmuş çakal. nick altımdan kaybolması gereken sensin. neyse hadi ben kaçtım işim gücüm var ppuahha ağlama ama ben yokken.
Kendisini çöple bir tuttuğum için tüm çöplerden özür diliyorum. Çöpün bile bir işlevi var bunun yok. Evet.
bir gün birini övüyor, ertesi gün aynı kişiye sövüyor benim anladığım bu.

çok değişik bir yazar, kendi çapında bir evrende yaşıyor ve doğrularıyla yanlışları oldukça değişken. her seferinde kendiyle çelişme halinde. toplum arasında bu tür insanlara ne denildiği sizin takdirinize bağlı.

bu arada troll olmaya çalışıyorsan gerçek trollük bu değil.
arkadaşlar ben yokken beni bunlara yedirmeyin olur mu bizim de dostlarımız var boş adam değiliz bu sözlükte.

sağlam yazar.
Sözlüğün en gereksiz yazarı. Sözde abi abi diye peşimde dolanıp arkasından mal falan yazıyor. Baktım ki herkese aynısını yapıyor.

Bu herifin girdiği 10 entrynin 12 tanesi sözlük içi. Neden inatla bunu defetmiyorlar bu sözlükten. Adam anasına sövülmesinden zevk alıyor Ve sövdürtmek için her şeyi yapıyor, bu nasıl bir insanlık ya? Tüm olayı yazarları buradan soğutmak. Şu sözlüğe katkı sağladığı zerre bi bok Yok. Aktroller bile sığ mığ ama düşünce paylaşıyor. Bu dedikoducu karılar gibi onun bunun nickaltından çıkmıyor.

200 eksi yedikten sonra hala utanmadan gelen ve huzur bozan şu arsızı silin artık.
Bakıyorum da hep birlikte üstüne gidilen yazar. Dün dostlarımız var derken sanırım yanılmışım. Bir allah'ın kulu da çıkıp istasyon insani öyle biri değildir dememiş. Anlaşılan sözlüğe veda vakti gelmiş. Devecinin ardından bu akşam ben de gideceğim istediğiniz olur umarım.
Gidicem gidicem deyip durup gitmeyen gitse de iki gün sonra tükürdüğünü yalayıp geri gelen ergen. Çoluk çocukla ilgilenmiyorlar aileler burada biz uğraşıyoruz. Git ders çalış koçum sen biraz istemiyoruz seni anlasana. Evet.
Bakıyorum da alpay abinin kanı daha ellerinde kurumamış olan troll tiplerin göndermeye çalıştığı sevilmeyen yazar. Tamam gideceğim dediysem giderim. Sadece bekleyin. Bi kahvaltı etmeme izin verin en azından. Sonra bir konuşma ve elveda.
Arsizz isimli yazarın yan modeli. 2 gereksiz. Evet.
güncel Önemli Başlıklar