191 boyumla 1 cm le kaçırdığım boy oranı.

devede de boy var ama eşek önden gidiyor... hele bir sor neden önden gidiyor ? eşekliğinden.
Gereğinden fazla uzun olmaktır, erken çökeceğinden dolayı dezavantajdır. (Evet, çok kıskanıyorum. )
2 cm ile kaçırdığım oran.

emin olun hiç bir kötü yanı yok. belki türkiye gibi bir yerde düşük ortalama yüzünden azıcık bir sıkıntı çekersiniz ama iskandinavya ülkelerinde çok rahat olursunuz. uzun boylu kız görmekten sıkılmıştım bi ara.
32 cm ile kaçırdığım boy.
benden 2 cm uzun insanların sahip olduğu boy. lan ben bu boyla 183-184 olsam diyorum boyumdan memnun değilim siz napıyorsunuz?
189 dan 1 cm uzun olmaktır. 189 olunca cool olunmaz ancak 190 olunca akan sular durur.

benim de boyum 190 sözlük. mutluyum.
190 boy yazınca hep kaslı, fit, yakışıklı, sempatik, renkli gözlü vs. Tarzında başlıklara ulaşıyorum. Hiç kimse 190 boyunda bir erkeğin ortalama ayarda olabileceğini tahayyül edemiyor galiba. Geçirdiğim ameliyattan mütevellit bayağı kilo verdim ama öncesinde de zaten hep 72 kiloydum toparlama sürecinde kilo alacağımı biliyorum ancak şu anki görüntüyü kimse düşünemiyor 190 boyunda olan birinde.

Neden 190 insanlar fit, kaslı, yakışıklı, renkli gözlü olmak zorunda aklım almıyor. insanların bu algılarıyla kim neden niye oynuyor gerçekten çok merak ediyorum ama şu anda verebileceğim tek cevap olarak şunu düşünüyorum;

işte bunlar hep amerikanın oyunları...
güzel bir boydur.

cok uzun, güzel değil diyen de muhtemelen 165 boyunda kel gobeklinin tekidir.