bugün

freud mezarında ters döndü.
birde 3 çocuğunu bırakıp bu adama kaçtım demiş. valla bence kadını da içeri atsınlar.
19 suç kaydı ama neyden kötü yapmazmış msn hesabımı patlatmış o 19 sabıka ne sabıkası acaba adam yaralama tecavüz gasp hepsi vardır cehennmede yan.
fen lisesi mezunu çocuğun hayatını kurtardığı kadının ifadesi. allah belasını versin. 19 suç kaydı. hırsızlık, adam yaralama, ruhsatsız silah bulundurma vs. her şey vardır allah bilir.

şimdi biz bu durumda ne yapacağız? böyle nankör kadınlar yüzünden bir kadının "bana ne kendi aralarında" diyerek ölmesini mi izlemeliyiz yoksa müdahale edip hapislerde mi çürümeliyiz?
ne yapalım hanımlar siz söyleyin? üç çocuğu bırak kaç elin serserisine piçine. al ne oldu? hem gencecik birinin hayatı karardı hem o serserinin.
19 suç kaydı ted bundy de yoktu aq... lan bunun kıstası mı olur... mesela taammüden adam öldürme tek bir suç kaydı yaratır ama yersiniz müebbeti en temizinden... lakin kaçak elektrik kullanımı, açıkta bırakılan malın hırsızlığı gibi suçlardan 19 tane işlerseniz tekerrür hükümleri vs devreye girse bile yatarınız olmayabilir...

O yüzden böyle bir ayrım yapmak doğru değil.
Bir üstü iblis aq.
"20 olsa sıkıntı idi" şeklinde devam etmesi muhtemel akıl tutulması ürünü söylemdir.

görsel
Göğsüne 250hp bıçak darbesi atmak ta normal bir insan yapmaz. 3 taraf da anormal
Uyuşturucu satıcılığı, uyuşturucu kullanmak, adam yaralama, darp, hırsızlıktan tutun her boku yemiş sonra da "aa bunlar onu kötü yapmaz" ya ne yapar, kanarya sevenler derneği başkanı mı yapar, diye cevaplanması gereken çıkarım.
Dün Facebook profilinde neler yazıldıysa bugün hepsi silinmiş. Madem ki masum bir adam bu ölen şahıs, neden ardından söylenen o sözlerin hepsi silindi. Neden kadına yaptığı söylenen şeyi yalanlayamadılar?

Orada okuduğum bir şey vardı. Keşke ekran görüntüsünü alsaydım. Çocuklarını isteyerek bırakmış olmadığına kanaat getirdim. Burada yazsam başıma iş açılır. Adalet sağlayıcılar silenen yorumların üstünde dursun.Kadın da mağdur, kuvvetle muhtemel ki tehdit edilmiş.

Birini suçlu gösteren parmağa bakarken asıl suçlu arkadan sıvışıyor.

Kadir için adalet, kadının kurtuluşuna bağlı. Akıllı olun ve gösterilen kişiye değil onu hedef gösterene dikkat edin.

Kadın da çocukları da korumaya alınsın. Kadın ancak o zaman doğruyu söyleyebilir.
görsel
99 insanı öldüren adamın cennete gitmesi.
(img:#1977710)
iyi yönden bakalım kadın ne derse desin 19 suç kaydı olan bir pisliğin dünyadaki yaşamı sona erdi.
-20 suç ve üzeri kötü insan sayılır.
rüzgar eken fırtına biçer. işle bakalım suçu. bu dünyada yırtsan ahirette saplayacaklar kardeşim. kibirden arınmaya bakın.