bugün

2015'i hala unutmadık. çok büyük intikam yeminleri edildi. obra kan alacak hepinizden kaan!

edit: ayrıca fener düşmanlarının entrylerini götlerine sokacak maçtır.
tüm türkiye yanımızda;

görsel

görsel

görsel
Kadıköy sokakları yavaş yavaş formalı atkılı adamlar ve kadınlarla doluyor. Bu seyirci desteği ile temsilcimiz fenerbahçe' nin avantaj kazanacağı maç. Galatasaraylıyım ama ülkemin takımı fenerbahçe' ye de başarılar diliyorum.
allah'ın izniyle 1/1 maçı. doncic i keselim iş biter.
spikerli olsa da serinlesek dediğim maç. mesaj atarsanız sevinirim arkadaşlar
hadi bismillah. Başlıyoruz. başarılar Fenerbahçe.
güzel başladık, haydi finale 14-7 şimdi.
Sevdik seni her şeyden çok.....
savunmamız çok iyi ama saçma sapan hucum yapıyoruz. Top çevirmede geç kalıyoruz,çok sıkışıyor oyun maç boyunca bu muhteşem savunma devam etmez hucum hareketlenmeli.

23-13 6.23 var hadi çocuklar hadi.
Datome cok gergin sportmenlik disi aldi yapmamali. 26-15 devam eden mac.
Fenerbahçe'nin yerli oynatmamasını eleştiren var.

işte fener'in yerli kadrosu(dixon'ı saymayacağım ) :
Berk
Melih
Egehan
Barış
Ahmet

Bu yerlilerle Euroleague'i hayatta kazanamazsın.
Bu yerlilerle FiBA europe cup'ı kazanırsın anca.

Obradovic'i bu konuda eleştirmeyin.

Not: Ataman.
Fenerbahcenin kesinlikle alacagi mactir rahat olun. ama beni rahatsiz eden finalde olympiacosun cikmasi. her an ne yapacaklari belli olmayan bir takim. beklendik anlarda attiklari uclukler 20 sayidan geri alipmaci almalar ne kadar savunulursa savunulsun maci dondurme potansiyeli olan spanoulis
rudy fernandez denilen yavşağın ortamı germek için her şeyi yaptığı maçtır. adamın adı hem avrupa hem amerikada şerefsize çıktı ama bana mısın demiyor hala kaşıyor her tarafı. atamıyorlar üstüne bu kadar çirkefliğe rağmen..

48-37 şu anda resmen dövüyoruz madrid takımını.
Basketbolla ilgilenmiyorum final four diye izliyorum ama real madrid buralara nasıl gelmiş la. 6 tane hatalı yürüme yaptılar 5 kere topu bomboş pas yerine saha dışına attılar ne işleri var bunların son 4te. 3. Lig takımı gibiler bilhassa bugün
Savunma bakanı udoh, ruhani lider udoh.
ekpe ve kaliniç show ile devam etmektedir.

the rudy çirkef fernandes içine etmeye çalıştıysada sakinliğini koruyan fenerbahçe için işler iyi gidiyor.

demba ba spor.

edit: 3. periyod sonucu 63-50 fener lehine.
Haydi lan yavşaklar alın şu maçı.
ekpeeee udoooooh. maç bitti sayılır artık. tebrikler Fenerbahçe. şimdi sakin olmak lazım.
Ekpe udoh un kara malafatını reale saldığı maç.
izmir marşını kısa bir süre kıstı trt spor. ne diyeyim bilemiyorum. hepiniz ingiliz çocuğusunuz.
Fenerbahçe'nin üstünlüğü ile başlayıp öyle de bitmiştir. Emeğinize sağlık.
O kupa gelecek artık, geçen sene olmadı ama bu sene olacak, eminim.
Geldi final geldiiii adamsınız adam çocuklar!!!

işte böyle her sene böyle madrid'e böyle diye bir olgu oluşturduk.

19 mayısta Obradovic'in askerleriyiz !
Yarım saattir son 57 saniyesi oynanan maç. Bu Real madridliler de ne Nalet adamlarmış arkadaş maç boyunca gezdiler gezdiler son yarım dakka yürek tüpürtüsü yaşatıyorlar.
Hadi bakalım Fenerbahçe üt şunları da görelim.

Edit: kazandık. Bir Galatasaraylı olarak bu muhteşem maç için tüm Fenerbahçe camiasını kutluyorum.
Not: Aziz yıldırım hariç.
şu çocuğa bi tane attırın dedi koptum o esnada. 84-75 Fenerbahçenin üstünlüğü ile biten maç. fener küsküyü verdi real e. Galatasaraylıyım. gurur duyuyorum Fenerbahçeyle. bir Türk takımının Bu seviyelerde olması çok güzel bi şey. darısı finale.
Alkışlar Fenerbahçe'ye.
Real sevicilere gel(ir)sin!