bugün

Meksika takımı maçtan 1-0 muzaffer ayrılmıştır. Almanlara pahalıya mal olacak bir skor olabilir bu. Meksika takımının hızlı ve teknik adamları ile kontra ataklara iyi çıkıp, almanya defansını patates ettiler. Kaçırdıkları atakları rasyonel kullanabilseler ve de daha çabuk olabilselerdi ceza sahası çevresinde maç farka giderdi.
https://twitter.com/br /status/1008392430251626499
Almanya grubundaki diğer takımları göz önünde bulundurarak rahat bir oyun sergilemiştir. Ama bu rahatlık onlara pahalıya mal olabilir. zira isveç maçı kolay bir maç olmayacak.
Maçın başında Meksika'nın Almanya karşısında iş yapabileceğini düşünmediğim için Almanya'yı tuttum ve maçın başlarında resmen Meksika'yı tutmaya başladım ve gol yiyecekler diye bayağı korktum, maç kesinlikle Meksika'nın hakkıydı. Hakemin de taraf tuttuğunu düşünüyorum, Almanya'yı kayırdığı çok belliydi. Bu arada Layun denen kazma o pozisyonları değerlendirebilseydi 2-0 veya 3-0 biterdi bu maç deli etti beni. Bence en az Portekiz - ispanya maçı kadar sağlamdı, Meksika sürpriz yaptı ve çok mutlu oldum.
Almanya nın takım olarak çok kötü olduğu, meksika nın ise çok iyi kontra ataklar yapıp kazandığı maç. Heyecan ve tempo olarakta şu ana kadar oynanan en iyi maç.

Kısaca Meksika tersten saplar.*
Meksika hala gozumde dalga dalga kontra yapiyor.. Mac bitti etkisi kaldi.. Cok guzel ve cok akilli oynadilar...
Almanlar yine moskova önlerinde bozguna uğradı.
24 haziran seçimlerinde de görülecek dip dalgasıyla almanya'nın yenildiği maçtır.
Bu rusya'nın havasından mı , suyundan mı bilemem; ama almanlar yine yamuldu.
muhtemelen böyle bitecek bu maç. mesut çok çok kötüydü tüm maç. şu almanyanın 9 numarasını halı sahaya çağırsam 2.maça çagırmayı bırak selamı sabahı keserim. sane gibi city de seneye damga vuran bir adamı almayıp bu lavuğu çağıran löw e ne dense az kalır. gomez i severim ama sane yokken onun çağrılması bile olmamış. 25-30 senedir izlediğimiz almanya çeyrek finali zor görür gibi. bir de şu sağ bekleri de aynı.
Bu meksika nın 7 numarası biraz becerikli olsaydı meksikalılar şimdi rahat rahat kurtlu tekilalarını fondipliyorlardı.
almanya avusturya maçında belli etmişti düşüşünü.

bugün de almanya yatırdı bizi. fuck nazi's!
almanya milli takimina karsi pas yaparken tribunlerden olleeeyyy olleeeyyy seslerinin duyuldugu mactir. bunuda gorduk ya ne diyeyim. meksika hala dusmedi oyundan yas ortalamasi daha yuksek dendigi halde almanlardan daha cok kosuyorlar.
Ön libero çıkarıp kanat-forvet aldı Löw. Aykut Kocaman izliyorsa bi dil altı atmıştır şimdi.
Almanya yılların alışkanlığı olan önde oynatan forvet eksikliğini hissediyor.. Klose bu işin kralıydı, Müller şimdi onu çok arıyor.. Werner bu adam değil.. Gomez geç olmadan girmeli..
haydi bastır, duvar dibinde uyuyan hasır şapkalı mexicolum.
Meksika tam Endüstri Meslek Lisesi piçleri gibi maymun etti amk Fen Lisesi Almanyayı.
Rezalet ilk maçlar sonra ilaç gibi gelen maç.
Bayrak renkdaşım meksikalılar sapladı bir tane , durmak yok yola devam.
ilk yarı panzerlerimiz için doritos extreme mexicano oldu.
2. Yarıda baskılı oynamak zorunda kalacak olan almanya nın ağır stoperleri hummels ve boateng ile çok pozisyon vereceğine inandığım maç.
Adam ol chicharito!
Meksika bulduğu fırsatları böyle cömertçe harcarsa, maç sonunda ağlayabilir. Daha verimli olmaları gerek. Son toplarda daha sakin olmalılar.
Meksika bu kontralarla daha çok gol atar.
Aykut Kocaman: Almanya-Meksika maçını izlerken üzüntüden kalp krizi geçirecektim. Top bir o kalede bir bu kalede, orta sahalar bomboş. Temelde Fas-iran maçında aldığım zevkin yarısını alamadım. insanlarımız bu oyuna zevkli diyor ama doğru oyun bu değil. Bu bir futbol zehirlenmesi.
ikinci yarı panzerlerle leopard tanklarla geliyoruz.

Meksika çomarları titreyin. Alman ın gücünü test ettiniz hata yaptınız.
Meksika ne top oynuyor lan, o nasıl kontraya çıkmaktır Almanya mala bağladı resmen. Meksika 2014 de çok kötüydü olm noldu bu takıma? Başta Lozano olmak üzere efsane oynuyorlar lan. Dünya Kupası sonrası Lozano ve Ochoa'yı büyük takımlar kapar %90. Meksika'yı izlerken bu kadar keyif alacağımı asla düşünmezdim, Almanya falan hikaye. Yalnız Lozano ne gol attı ya, tekniği çok iyi belli.