bugün

naz yapıyordur.
Hakkin rahmetine kavusmustur.
donuzlanmadığına emin misin *
hesabı silmeye çalışıyordur.
sapık olduğunuzu anlamıştır ve muhtemelen haklıdır.
"çapkınlıkta ilk prensip başarısızlıktan hiç korkmamaktır. en iyi taktik ısrardır. kadınlar ısrar eden erkeklere bayılırlar."

on derste çapkınlık (ders 1)

görsel
Egosunu tatmin ettiyse, s.ktirsin gitsindir.
Gormemistir. Olamaz mi olabilir, yersen.
istemiyordur, sizin gibi düz mantıkların cevabını hemen bulabilecekleri bir soru aslında.
siktir et, bakacak olan insan her halükarda mesajına bakar.
eli doludur.
öncelikleri başka insanlardır o yüzden daha sıra sana gelmemiştir.
Kadını erkeği yoktur. Herkese bir şans verilmelidir. Her türlü ilişkide ha ben öyle yapıyorum arada 2 3 oluyor ama 2 3 olduğu zaman kendime kızmışımdır.

Kimse ikinci şansı haketmiyor sözlük. Hayatta Erkin abinin dediği gibi tek başınasın.
kanka tam ayara gelmiş sen bir 250 tane daha atarsan olur bu iş. 16 mesaj ne la. ezik misin bu nasıl bir yokluk boş ver sana karımı yok git kezo tamponu kaldıracağına başka birini bul. en gıcık kaptığım tip birde görüldü yapıp geri dönmiyeni var nezaketen bir cevap yaz evliyim, çirkinsin, tokmakçım var, seni beğenmedim ha karşıdaki davar anlamıyor bas engeli. mesela rus bir hatuna yazıyorum. evliyim kusura bakma senin adına üzgünüm bana mesaj atmassan sevinirim. ülkemizde ss ini alır abaza diye tüm aleme ifşalarlar kalite ve batılaşma bu olsa gerek.
Bıktırmışsınızdır. Yeterince katlanmışsındır zamanında. Kısacası bardak taşmıştır. Uzatmaya gerek yoktur.