bugün

benim anlamadığım nokta hergün medyada teröristler köşeye sıkıştı diye haberler çıkıyor peki bu hain saldıraları yapıcak gücü nerde buluyor bu hainler bu gerçekten ilginçtir.
(bkz: (#16855245))
korkum şudur ki; bundan yıllar sonra (ki eğer özgürlük adına bir şey kalırsa) tarih tarih olaylara tekrar dönerek misal afyon'daki patlamanın asıl nedeni, o dönemde devletin terörü tırmandırmadaki payı türünde bir çok kitabın çıkması.
şu an önemli olan nokta dershanelerin kapatılıp kapatılmayacağı, 4+4+4, imam hatiplerin haklı zaferi!!
6 polisimiz şehit olduğu patlama. artık alıştık bile diyebiliriz... neredeyse her gün şehit veriyoruz, elimizden bir şey gelmiyor - gelemiyor. bu konuda bir şey yapabilecek kişilerin zaten umrunda değil. başımız sağolsun...
kck tutuklamaları için karlıova'ya gitmiş çeviklerin dönüş yolunda bombalı eyleme maruz kalmasıdır. suçlu elbette ki hükümettir. kck davası başlatılmamış olsa bu olay yaşanmazdı(!)
depolarda çürümeye terk edilmiş zırhlı araçlar yerine plastikten beter malzemeyle kaplanmış araçların polis, asker gibi saldırıya uğraması kesin olan kardeşlerimizi taşıması sonucu ortaya çıkan sonuç.
sırrı sakıkın oğluna hümanistçe yaklaşımlarda bulunulacağına şehitlerimizin rahmetle anılması gereken durum.
KONUŞSAK KÂR ETMiYOR; SUSSAK GÖNÜL RAZI DEĞiL!
şehit sayısı 6 değil 8'dir. ve kimsenin sikinde değil bu patlama görüldüğü gibi... ne vatandaşın ne de devletin. yazıklar olsun.
sanki böyle bir olay olmamış, ntv ve cnntürk gibi haber kanalları izliyorum alt yazı bile geçmiyorlar. ya çok önemli bir olay olarak görmüyorlar ya da başbakanın korkusundan hebercilik yapmayı bırakmışlar.
büyük operasyonda kaybettikleri 140 a yakın teröristin intikamını almaya çalışan it sürüsünün kanlı eylemi.

hala terör üzerinden siyasi çıkar sağlamaya çalışan ch pkk lılarımız gene sevinmiştir tabi.
gına getirten haberdir. Yahu papaz her gün mü pilav yer? Biraz da milletvekilleri mayına bastı öldü, ne bileyim yan bastı dik düştü öldü haberleri gelse ya...

Şaka bir yana, pkk yandaşlığı, propogandası ve savunuculuğu yapan hayvanları öldürmek serbest bırakılsa, hemen bir silah bulur ölene kadar temizliğe başlarım. Eminim benim gibi düşünen pek çok türk vatandaşı da temizliğe başlar.

Ama en büyük sorun, hayvan hakları savunucuları. Onlar da nüfusun %50'si maalesef...
Gökhan Kuzu.
Fatih Celayir.
Cuma Mercimek.
Samet Kırcalı.
Ümit Yıldırım.
Murat Toprak.
Osman Küçükdilan.
Şeyhmus Karakut.

bıçak kemiğe dayanacaktır yine.
artık tepkisizlik boyutumuzun nerelere vardığını gösteren patlamadır.
üzerine tepki gösterenlere yönelik yorumsuz olarak koyuyorum Facebookta bir arkadaşın şu yorumu yaptığı şerefsizce eylemdir.

"Devlet adamlarının itibarsızlaştırılması.. Son zamanlarda görüyoruz ki herhangi bir şehit cenazesinde veya açılışta devlet adamlarımıza karşı tepki dalgası ve protesto gösterileri iyice göze çarpar oldu. Devlet adamlarının itibarsızlaştırılması devletin itibarsızlaştırılmasıdır. Milletimizin itibarı ise devletimizin
itibarıdır her zaman.."