bugün

(bkz: lg g4)
500 liraya internete giren bir telefon al.

Üstüyle pavyonlarda gez dolaş gününü gün et. belki KARI bile mikersin.
iphone 5s 1700 lira civarındadır. Ancak 2 nesil geçti üstünden o psikolojiyi kaldırabileceksen sıfır iphone 5s alabilirsin
XPERiA Z2.
Fiyat performans yönüyle intel tabanlı telefonlar (bkz: zenfone 2)
2000 veren 2.300 de verir.
Sony Xperia z3
asus zenfone 2 32 gb, 1300-150tl arası.
(bkz: öküz alırız o parayla)
Üstüne 2 daha koy 6s alırsın.
üstüne 700 tl koy, note 5 al.
http://www.vatanbilgisaya...s-gri-akilli-telefon.html

(bkz: htc)

3-4 sene telefon almazsın.
Bu telefon ve bu telefonun özellikleri aynı. Bu gördüğünüz telefon 500 lira. Diğer telefon ise 1500 lira. Hangisini istiyorsunuz?
- şekerim sen bana pahalı olanı ver..
Note 4 veya lg4. Bulabilirsiniz, iPhone 6. Başka yok.
Iphone 6
Android tabanlı telefon önerileri seni bir noktaya kadar götürecektir. Fakat bir ios deneyimi bütün android telefonları sker atar.
Önerilen hicbir telefon 4 Sene boyunca seni idare etmez , 6 yıldır teknoloji isindeyim. Önerilen cihazlara firmalar 2 Sene sonra güncelleme desteği vermeyecek ve sen 2 yıl sonra bir çöpe sahip olacaksın.
Apple ise 4s modeline bile hala yazılım desteği sağlamakta.
1300 liraya zenfone 2. gerisi cebinde kalsın. 3 aydır kullanıyorum tek kelime ile harika.
Android tabanlı telefonlar, artık sıkıntılarını çözüyor. Mesela, android güncellemelerini hangi telefonlar alacak önceden açıklanıyor. Lenovo, bir kaç öncü cep telefonu modeline en güncel android güncellemesini vadetti. ios, çok pahalı ve artık kendini geliştirmiyor.
iphone 5s al birader.
600 liraya on numara telefonlar var.

kalan 1400 lira ile güzel bir tatil yapılabilir. önümüz kış, kaymalı maymalı..
sony xperia z2 yada z3.
nokia 1520,windows ısletım sıstemı ıle, eger bır lısteleme yapılacaksa en basdadır.
Büyük telefon istersen hemen hemen hepsinin özellikleri aynı kafan kadar değilde telefonu daha çok andıran birşey istiyorsan z3 compact der geçerim ben kullanıyorum ve memnunum.
güncel Önemli Başlıklar