bugün

Gereksiz bi gündür.
Sıradan bir gündür. Bugüne kadar hiç bir önemi olmadı benim için. Olmayacak da! Kapitalizm bugünü iple çekiyor! ihtiyaç üretip ihtiyaç gidermek kapitalizmin olmazsa olmazı.
her sene 14 şubat öncesi terkedilişlerimde dedimki kendime: ayy canım hediye almayayım diye kıyamadı bana, döner yakında.

dönmediler, dönmedi...
Benim için hiçbir anlamı olmayan ve olmayacak gün.
Sıkıştırmayın bi güne, yayın loo
yine geldi 14 şubat; ne değişti yine yalnız yine duvarlarla konuşuyorum. iyi ki varsın sözlük.
Hayır kutlamıyorum çünkü ben bir Müslümanım.jpeg
Evet arkadaşlar 14 şubatın içindeyim ve yine her şey aynı. Yine sınıfta oturmuş hocanın gelmesini bekliyorum. Dersim 3/4 gibi bitecek. Sonra açıköğretimden okuduğum ekstra bölüm için harç paramı yatıracağım. Daha sonda büroya gidip kitaplarımı alacağım. Sonra da eve gelip ispanyolca çalışırım herhalde. Neyse buna da şükür.
ister saçmalık deyin ister kapitalizm oyunları deyin ama gerçek şu ki " bi-zim sev-gi-li-miz yok ". Evet acı gerçek bu.
22nci yalnızlığım.
sikimsonik bir salı günü. ne pazartesi gibi sendromlu ne cuma günü rakılı. boktan yani boktan. ha sevgililer günü mü? o her gün değil mi?
Benim için en sevdiğim yeğenimin,ve memleketimin kurtuluşu. Hade siz kaçın kaçın kutlayın.
Sevdaların fatura şişkinliğine ve hediyelere bağlandığı gün. Dışarıdan sıradan. içeriden pompalanan ise özel olduğu. Çok yaşa kapitalizm sultan! Ayrılık da sevdaya dair ve rivayet odur ki en çok ayrılık yaşanan gün imiş. Sebebi yapılmayan süslü planlar ve hayali kurulup kavuşulamayan hediyeler. Eskiden insanlar birbirlerine kavuşmayı bekler imiş. Şimdilerde ise aşkların göstergesi gösterişli paketlerde gizlenmiş. Başkaları şunu yaptı biz neden kalıyoruz yavan soruları yüzünden birbirlerine girenler var. Penguen ordusunun Yılmaz neferleri olmak için çığıran sahtekar güruha dahil olma çabaları anlamsız. Kredi kartı ekstresine eklenti yaşatabilmek için aşkı bahane etmek sahtekarca ve gereksiz. Sevgililer günü kendilerinin olsun, 364 gün gerçek aşıklara yeter de artar. Bilesiniz.
sevgini paylaş çoğalt.

görsel

bir çocuğu mutlu et.

görsel

https://www.hayatverenhediyeler.org/site/index.php
Sevgililer günü. Ben de yalnızım sevgilim yok çünkü
görsel
Şaka bir yana gereksiz bir gündür.
Şu an maslak'tayım. 5 dakikada 7 tane elinde çiçek taşıyan adam gördüm. Aha ben bunu yazarken bir tane daha geldi, 10 tane kırmızı gül var kargonun elinde. Resepsiyondaki kadın muhaberat'a yönlendirdi. Gelinen nokta budur. Yaşasın çağdaşlık, yüksek teknoloji ve modernizm. Bir de elektrik.
Durex lerin fazla kullanılacağı olmayanların kıskandığı köşe başlarında yiyişen çiftleri görenlerin canı çektiği için akşama sevgilisine eldiven aldığı mutluluk dolu hediyeleşmenin bol olduğu bazılarının depresyonda sevdiğini hayal ettiği kimilerin umduğunu bulduğu bazıları için hüsran dolu olan bir gündür 14 şubat herkesin sevdiğiyle güzel anlar ve anılar paylaşması dileğiyle teşekkürler.
14 şubat dünya kuyumcular ve çiçekçiler günü kutlu olsun.
lavrensiyum elementinin ilk kez sentezlendiği gün.
Bu sene etrafta pek bir coşkusu bulunmayan gün.
Önceden olsa her yerde kalpli balonlar, alışveriş çılgınlıkları, sloganlar ve daha nice şey bas bas bağırırdı. Ofisler çiçeklerle çikolatalarla dolardı.

Tam evet bilinçlendik diyordum ki,

Sol framede gözümüze gözümüze sokuluyor.

Keşke herkes kendi 14 şubatını kendi yaşasa. Gerçekten özel bir gün olsa.
Gerçek ve sonsuz aşkı bulanlara kutlu olsundur.

görsel
görsel
görsel
Zemherinin bitip gücük ayının başladığı gündür.
çiçekçilerin zengin olduğu gündür. ben her zaman 10 liralık çiçek aldığımdan beni etkilemez.
mervelere gitme günü.