bugün

şaka maka bir de 4-4 olup uzatmalara falan gidiyormuş haha. ama dediğim gibi şaka maka. baern 2-3 tane daha sallar şimdi. taşak geçiyorlar.

edit: dedim ve dediğim gibi 2-5 oldu. la ne zaman entry girsem gol geliyor. allah aşkına entry girme saatlerime bakın. entry girdiğimde gol geliyor.
Bayern sikiyor.
Türkiye de izlediğimiz futbolsa bu maçta olanlar ne?
Sanırım böyle bitecek olan maç. Bu saatten sonra bir sürpriz olmaz. Ama uzatmalara, penaltılara falan gitse süper olurdu.
barça teknik direktörü hala semedo yetenek fakirini oyunda tutuyor. inanılır gibi değil.
Tarihi maç amk. Tam sik*şeceğim güne denk geldi ama göz ucuyla izliyorum.

görsel
7 oldu aq.
6.gol ofsayt
görsel
8taşın rekorunu kırın bari aq.
kırdılar aq 8 oldu.
almanlar ispanyolları barçalıyor resmen. 2-8 oldu.
Bayern Münih euro ile maaş alıyor Barcelona TL..
8-2 biten maçtır 2020nin en efsane maçı.
Beta kasetlerden Almancayı boşuna öğrenmedik biz...
görsel
barcelona şuan da real sociedad kıvamında bir takım. bu iyi bir ders oldu.
https://www.google.com.tr...=937#imgrc=G3EyPx9NUrVltM
Messi maç sonu

https://www.youtube.com/watch?v=MA20Rw7D-dc
Asıl Messi evde maçı izliyormuş.
Sahadaki kimdi

görsel
14 ağustos üst oğlu üst bayramı.
setien siktir olup gidecek. lenglet ile falan da olmaz bu iş. nerede o kaliteli defanslar orta sahalar? griezman'ı aldılar ısrarla. yırtıcı bir forvet değil suarez gibi. bence yetenekli de değil. defans ayrı bir ölü. orta saha desen vidal falan napıyo bilmiyorum. top çevirecek adam yok eskisi gibi. takım messi'siz de bir şeyler yapabilmeli. önceden öyleydi. messi oyunu domine eden adamdı. şimdi değil messi; ronaldo + neymar gelse bu defansla bu orta saha ile bu taktikle bu teknik direktörle olmaz bu iş. bayern münih teknik direktörü açıklama yapıyor. iyi hazırlandık, planımız var. sahadan sileceğiz diyor. setien susuyor. nereden buldular bu amk çocuğunu bilmiyorum.
barcelona hocası aşırı kötü bu adam yüzünden ligde de reale şampiyonluğu verdiler.
görsel

Real taraftarı.
alman bu yapar valla. (bkz: kardeş burası münih mi)