bugün

Maşallah 1-3 oldu. Atamayana böyle atarlar. Hiç istekli bir barça yok. Bizim başakşehir bile bu barça'yı zorlar. En başta dediğim gibi. Messi, ronaldo, neymar üçü olsa yine kurtaramaz bu bayern'in elinden barça'yı. Çünkü defans çok zayıf. Orta saha çok zayıf. Hırs yok, baskı yok, kondüsyon yok. Teknikler zayıflamış. Yazık oldu.
Maç inanılmaz bir yere gidiyor.. Bayern'i en son bu kadar güçlü Heynckes zamanı görmüştüm.. onları bu halle yenmek imkansızz.
‪2014 Almanya-Brezilya DK’ya doğru gidiyor skor.‬
Alman yakaladı mı kapıyı 7 den açıyor amk.

Canlıdan +8 oynayacam.
‪Her şey var da bir Ömer Üründül eksik.‬
Üstün Alman teknolojisi!
Ben entry girdikçe bayern gol atıyor helal olsun. Sikiyim setien'i. Yavşak. Orospu çocuğu.
30 dakkada münih 5 gol attı, biri kk.
Brezilya - Almanya maçına doğru gidiyoruz. Spiker yine Yalçın Çetin'di.. resmen futbol dünyası için Dejavu.
Barcelona öyle çaresiz oynuyor ki, messi bile ilerde birşey yapamıyor.

ikinci yarı bile umutsuz.
Almanya Milli Takımı kalesini garanti altına aldı bu maçla Neuer. Ter Stegen daha çok ağlar.
uludağ sözlük paralel evreninde (bkz: 14 ağustos bayern münih barcelona maçı) başlığı açılmış, 40 küsur entry girilmiş, münih'in evinde maç oynanıyormuş gibi. inanır mısınız sonuç aynı.
kimler yazar oluyor yarabbi buraya.

edit: başlığı açan arkadaş erdemli bir davranış gösterip hatasını kabul etti. ulu da pek böyle hatayı kabullenen tipler olmayınca duygulandım.
Almanya Milli Takımı kalesini garanti altına aldı bu maçla Neuer. Ter Stegen daha çok ağlar.
clément lenglet diye bir barselonalı futbolcu var. messinin %100 lük 2 gol pasını kaçırdı yetmedi en az 3 golü kendi hatasından yedirdi.

barselona o kadar kötü transferler yapıyor ki son 3 yıldır, bu seviyede bir takım böyle kötü transfer yapmamalı.
barça bitmiş. eskiden futbolu dünya konuşurdu şimdi katalan medyası.
ter stegen çöp kaleci, neuerin taşşaklarını yesin. alman milli takımına paralel dünyada bile giremez.
barça defansa hırslı ve güçlü, iyi pas yapan ve hızlı defans oyuncuları transfer etmeli. orta sahaya dadinamik futbolcular almalı, böyle teknik... sonra kanatları güçlendirmeli ve iki forvet ile işi bitirmeli. amk setien'i yarrak gibi teknik direktör.
barcelona aynı fenerbahçe gibi çaresiz.

yazık çok yazık.
görsel
ilk yarım saat özeti.
maçta orta saha diye bir şey yok 2 pasla kaleye geliyorlar.
bayernli futbolcular biraz daha bencil olmasa ilk yarı 1-7 biterdi.
almanlar bunu hep yapıyor. brezilya efsanesini sikip bırakmışlardı. şimdide barcelona efsanesini sikip atıyorlar. helal olsun amk.

(bkz: almanlar kazanınca biz de kazanmış sayıldık)
barcelona efsanesini evinde 4-0 dışarıda da 0-3 yenerek gol bile attırmadan turu geçerek sikmişlerdi zaten. barcelona taraftarıyım ama üzüldüm. setien gibi malları takımın başına kim getiriyor kim kuruyor bu kadroları anlamak güç.

edit: ben ne kadar entry girdiysem o kadar gol geldi arkadaş. 2-4 oldu şu an. suarez attı.
57. Dakikada barcelona maçtaki ilk golünü attı.

2-4.
uzun zamandır bu barcelonu götü kalkmış piçleri kim rezil edecek diye düşünüyordum.bas olm münih.
güncel Önemli Başlıklar