bugün

benimdir...

desem, sonra 5 dakika sonra sözlükten ban yiyip, 10 dakika sonra özel timler kapımı kırıp girse.
hiçte güzel olmaz, sik gibi kalırım.
onun için demiyorum.
hatta olanların amına koyim.
çocukla evlenen peygamberi hesaba katarsak ve bunca sığırın peşinden gittiğini de gözlemlersek bayağı bunu normal görenin olması lazım.
Olabilir, muhtemeldir...
Eğer akıl ya da hormon sağlığı yerinde değilse, ya da insan olabilmenin gerektirdiği o kutsal unsurlara sahip değilse, tahrik olabilir elbette...
Değil 12, 5 yaşındaki çocuktan da tahrik olabilir!!!
Sosyal ya da psikolojik ayrıntılar ve çözümler uzmanların işi tabii ki..
Tek dileğim, bizlerin, sevdiklerimizin hatta tüm insanlığın, bu insan türüyle tanışmaması ve karşılaşmaması...
Şerefsizliktir. Ne diyim yokluğa bak amk
12 yaşında olan erkek çocuklarının yapabileceği harekettir.
düpedüz şerefsizlik, olmaması gereken eğer bir erkek bunu hissediyorsa kendi kendini hadım etmeli.

(bkz: pedofili)
(bkz: pedofili) bir hastalık. Türkiye de çok vardır.
diğer adı ise (bkz: şerefsiz piç).
ahlak yoksunluğunun en belirgin belirtisi. (bkz: sübyancılık)
(bkz: pedofili)
(bkz: şerefsiz)..
taciz ve tecavüzle sonlanmıyorsa gayette olabilen ve karışılamayacak durum. yanlış anlaşılmasın daha önce hiç öyle bir duygu hissetmedim ama bizene amk adamın biri hissettiyse.
pedofili oluyor bu kötü bir şey bu ama tabi islami devletlere gidip evlenebilirsiniz sonuçta islamda çocukla evlenmek yasaktır diye bir şey yoktur böylece sapkın duygularınızı gayet yasalarla destekli şekilde giderebilirsiniz. hatta sünnettir çünkü islam peygamberi bu yaşta biriyle evlenmiştir.
bu nasıl bir başlıktır kardeş seviyeni daha fazla düşürmeden kaldır bence.
ee götveren ne yok rüyaymış hayalmiş şuymuş buymuş o kız karşında çıplak bile olsa senin aklından geçirdiğin ve vicdanına göre belli olur tepkin. yani sikkocum sen bir sapıksın 12 yaşında bir kız çocuğu yaşıtlarından büyük görünüyor diye onu süzüp etkilenmekte haklı değilsin vicdanını da bu şekilde rahatlatmaya çalışma. öyle yolda da orospu çocuğu gibi millete bakma ananı sikerim 2 saniyeden fazla insanlara bakmayacaksın lan gavat sapık püü ıyy sapıık hadi linç edelim ya.
kulturlu insan azmaz bilir ki kendi kardesi ve annesi vardir.
sübyancı köpekler doluşmuş gene ! pedofili şeytanlar sizi ! bu insanlık düşmanını silik yapmayanlar utansın sözlükten !
150 sayfa dahi açıklama yapsan insanlık dışı kendini haklı göstermeye çalışan örfden edepten uzak zavallı pislik küfretmiyecem ama çok isterdim hiç vicdanin sizlamadi 12 ne lan ilk okul çocuğu ben yobaz fln değilim ama insanlığıda unutmadım yazik sana senin gibilere.
12 yaşındaki bir erkeğin 12 yaşındaki bir kızdan etkilenmesidir, daha üst yaş gruplarının etkilenmesine değinilemez.
Okudum, anladım verdim eksisini.

Yazık ki ne yazık.
kendi kızını bile 11 yaşını geçtiği için öpmeyen şahsın eylemidir.
(bkz: cüppeli ahmet hoca)
böyle bir başlığın varlığı bile rahatsız edici. 12 yaşında bir çocuktan bırak tahrik olmayı cinsiyetine göre ayrım yapamazsın.
hastalıktır cidden dalga geçilecek bir durumda yoktur. tedavi ol arkadaşım...
malesef bu insanlardan sanılandan daha fazla var. hatta durumu türkiye'ye çevirirsek tahrik olmak bir yana dursun ama "hz muhammed'de 9 yaşında kızla evlenmişti" sözünü ileri sürerek yaptığının haklı olduğunu savunup evlenenleri bile mevcuttur. ilginçtir tabiki yasal olarak evlenmeleri mümkün değildir ancak 12 yaşında bir kıza imam nikahı yapan imamı da araştırmak lazım zira o da pedofili olabilir.
pedofili kelimesinin bile yetersiz kaldığı içler acısı, zavallı durum.
sapıklık ve sübyancılık belirtileridir.