bugün

necati ateş in çıkması ve dia'ın kırmızı kart görmesi galatasaray lehine maç boyunca en önemli gelişmelerdir.
fener in 10 kişi kaldığı maçtır.

hakem ilk defa fener yanlısı bir karar vermemiştir.
fenerbahçelilerin dia ya mı küfür etsem cüneyt çakır'a mı küfür etsem ikileminde kaldığı maç.
maçı radyodan takip etmek isteyenler için :

http://www.haberevet.com/...latasaray-12-05-2012.html
necati ateş'in saçının bozulduğu maç olmuştur. çok garip şeyler oluyor sözlük.
fenerbahçe lilerin ne kadar çirkef olduğunu belli eden maç.
Son 20 dakika başladı. Bir şekilde mutlaka izleyin buradan sonrasını. Türk futbol tarihinin en çok konuşulacak son 20 dakikası başladı. Volkan ın lincoln u kovaladığı maç falan hikaye kalacak bu maçın yanında.
Dakika 70. Geleneksel fener çamurlukları başladı.
stadın yanacağı maçtır.

fenerliler el ayak altında dolaşmıyorlar bu arada.
dia'nın yaptığı hareket ile maçın bütün seyrini değiştirdiği maçtır efendim. fenerbahçe oldukça gergin bir oyun sergilemekte. durum bu şekilde devam ederse maç galatasaray'ın lehine sonuçlanacaktır.
fenerbahçe'nin gs yi ossurttuğu maçtır.
fenerbahçenin dengesiz bir şekilde yüklendiği maç.
aykut kocaman'ın bu maç 0-0 berabere bitmesi durumunda istanbul sokaklarında rahat gezmeyi unutması gereken karşılaşma.
cüneyt çakır'ın çüklediği maçtır. sik deseler bu kadar sikemez.
iki takımın da oynamadıgı ama bir tarafın sevindigi ve dia kirmizi yedikten sonra siktirolup izlemekten kalktigim mac. Zirvedeki arkadaslardan ozur diliyorum.
fenerbahçe sürekli bir çirkeflik içinde. garip bir maçtır.
ujfalusi kırmızı kart gördü.
fenerbahçe taraftarları tarafından "hakem çok iyi yönetti" denilecektir maçtan sonra.
ingiliz spikerin de dediği gibi boktan bir ikinci sarı kart yüzünden ujfalusi nin atıldığı maç.
alex'in frikikten şampiyonluğu getireceği maç.
korkarım fenerbahçeye gol attıracak kadar uzatmaların oynatılacağı maç olacaktır.

bizde de gökhan kazması girdi oyuna. eyvah ki ne eyvah. yaslandıkça yaslanırız artık.
kasap havası na dönen maç.
fenerbahçe nin mutlaka gol atması gereken maç ama sabaha kadar gol atamayacağını tahmin ediyorum.
iki takım taraftarları için de söylüyorum, maç afedersin y.rrak gibi ancak maçın sonunda ki şampiyonluk yüzünden kalp dayanmaz.
vasat bir maç.