bugün

kanser dakikası başladı bizler için.
brugge tırt takım. beşiktaş üç beş tane atması lazımdı şu vakte kadar.
bastırırken bastırırken brugge'ün penaltı kazandığı maç.
Beşiktaşın duman oldugu mactir. Penalti gol oldu skor 2-1.
penaltıdan refaelov'un golüyle 2-1 mağlup götürdüğümüz maç.
Bu beşiktaş mı liverpool u eledi.
yaa ulan her maç biri kendini el bombası mı ilan etmeye karar veriyor, nedir lannn? biz beşiktaş taraftarı olarak rahat bir maç izleyemeyecek miyiz? yav yeter amk yeter.

bilic sen daha izle kenardan. 20 dakikadır sıçışlarda takım sadece izledin.
demba ba'nin tel tel döküldüğü maç.
Beşiktaş a kuskuyu döşedikleri maç.
şikeci hainlerin keyifle izlediği karşılaşma.
penaltı oscarlıktı.
Beşiktaş in eline 30 u verdikleri maç.
vatan hainlerinin belli olduğu maçtır inadına beşiktaş ulan.
Club bruggenin beşiktaşa dalgayı verdigi maç olarak kayıtlara geçmiştir.

Edit : Kupon tuttu 485 lira geldi beyler darısı sizin başınıza.
Mustafa pektemek'in sakatlanmak için oyuna girdiği maç.
Allah esirgesin.
1-0'dan sonra geriye yaslanarak ve neredeyse hiç atak organizasyonu gerçekleştiremeyerek boruyu yediğimiz maç. hoş, istanbul'da analarını sikeriz biz bunların. orası ayrı.
dedim amk bu ruhsuzlukla bu futbolla bu iş olmaz. ikinci yarı başında gol buldular ama yok hacı ruh yok. top oynayamıyolar. liverpool karşısındaki bjk olsa amına kordu turu burada geçerdi. istanbulda taşşak geçerdi brugge ile ama yok. neyse yine 3-1 olmadığına sevinmeliyiz.
gecmis olsun besiktasimiza, her sey olimpiyatta belli olacak. Allah yardimcimiz olsun.
yenilmeyi hak ettiğimiz maç.

demba ba ortalıkta görünmedi.

atakları genel olarak yonlendiremedik. zaten 1-2 atagimiz vardı.

ileriye gidince geri dönemedik.

cenk gönen kaleci olmadığını ispatladı.

gökhan töre robbenvari bir gol attı. golden sonra kayboldu.

necip, cenk gönen ve de sutter hakem tarafından kırmızı kartla cezalandırılmalıydı.

pedro franco bizim canımız, ciğerimizmiş. değerini bilmek lazım.

necip, bir mascherano olamayacağını kanıtladı. artik ısrar etmemek lazim.

atiba ve sosa'nin olmayışı bizi şanlıurfaspor'a evrimleştirdi.

turu istanbul'da gececegimize inanıyorum.

olcay son 5-6 haftadır falan ne oynuyor ben anlamadim. kendini düzeltmesi lazım.

sevgiler.
kişisel beceriyle öne geçip az opare hatası bol şanssızlıkla yenilen gol ve saçma sapan yapılan penaltıyla kaybettiğimiz maç. maç 1-0 demba ba aynı pozisyonda 2 kere şut çekip olcayı bile çıldırttı yenilen gollerden sonra zorla kendine pas verdirtti yine vurdu. demba ba acayip düşüşte yada havalandırdık. deve siyahi ve bonusimo brezilyalı girene kadar 3 pas yapamayan brugge golü de yedikten sonra çok iyi oynadı. herşeye rağmen 19.03 tarihinde istanbulda turu geçeceğimizi düşünüyorum.
şu maç sabaha kadar oynansa 1-1 berabere biterdi de, o penaltı olmasaydı.

bir de herif kendini nasıl attı öyle ya, oskarlık oyuncular gibiydi.

beşiktaş her türlü rövanşta bunları yener ve turu geçer de, olan benim 0-2 çifte şans oynadığım iddaa kuponuna oldu, yazık oldu...
Istanbulda kardes takim beşiktasimizin paramparça yapacagi mac olacaktir.
Hediye paketi şeklinde nasıl maç verilir, hep beraber görmüş olduk. Gelin bizi yenin diye bağırdılar resmen. Fark yemediğimize sevinerek züğürt tesellisi buluyorum. Ve oyuncular hakkındaki görüşlerime geçiyorum. Tek tek hiç bu kadar yorum yazmamıştım ama acayip gerginim şu an.

1. Demba Ba sen hayırdır? Canın mı istemiyor, formsuz musun, sakat mısın, nesin sen? Böyle mutsuz mutsuz sahada dolaşmak, koşmamak, ağır kalmak nedir? Sen nasıl golcüsün? Sana golcü dediğimiz için, adına şarkı bestelediğimiz için ben utandım!

2. Olcay, her geçen gün daha çok formdan düşüyor. Rezilliğin dik âlâsı.

3. Oğuzhan, silik. Hep silik. Hani bi zamanlar rüzgar gibi genç bir futbolcumuz vardı ne oldu ona. Balon mu söndü?

4. Gökhan, ilk yarı topla birlikte kendi eksenin etrafında dönmekten başka bi halt etmedi. ikinci yarıda kendine geldi sayılır ama benim için yeterli değil. Ki ben Gökhan'ı severim. Mücadelecidir. Ama bireysel oynayarak pek bir yere varılmıyor hepimiz görüyoruz.

5. Cenk; kaç maçtır biz diyoruz ki bu adamdaki boşa çıkma sevdası nedir?! Hadi boşa çıktın tutamadı, futbolcunun peşinden koşup sıvamak nedir. Böyle mi telafi edecek, lütfen sen telafi etmeye kalkma Cenk. Kalende dur yeter. Dikkat ettiyseniz Cenk topu kucaklayamıyor. Eldiveninde bi problem varsa eldivenini değiştirsin. El koordinasyonunda problem varsa çıksın gitsin. Tolga sahalara dönsün. Formsuz Tolga bile daha iyidir. Penaltı yemesi konusunda Cenk'e laf etmem. Çünkü kurtarılan penaltı yoktur (şans dışında), atılamayan penaltı vardır.

6. Diğer futbolcular hakkında çok yorum yapmayacağım. Stabiller.

7. Ve Bilic; ya allasen bu takım neden işler biraz kötü gidince krize giriyor. Neden direk dağılıyor. Bunun formülünü ben mi bulacam. Sen bulacaksın. Taktiğini beğenmiyorum. Daha ileriye dönük bir oyun bekliyorum. Yakışmıyor bunlar bu takıma.

Son olarak, istanbulda 1-0 olsun bizim olsun diyor, umudumu yitirmemek istiyorum. Bu maçtan ders çıkarılmasını istiyorum. Beşiktaşı çok seviyorum, ne kadar izledikçe çıldırsam da. Hadi inşallah! Kendinize gelin ulan Beşiktaşsın sen büyük düşün!
Yanlış kadroyla başlamamızın pahalıya patladığı mac. Kanser oldum kanser. Bi kerede penaltıdan yeme be beşiktaşım tek umudum sensin anlıyor musun?
beşiktaş ruhunu istanbulda unutmuş dedirten maçtır.