bugün

ne zaman nude atıcam desem galatasaray maçı çeviriyor. tanrılar resmen soyunmamı istiyor.
görsel
galatasaray'ın ikinci golünde konyaspor kalecisi elini çekiyor.

izleyin:
Konyaspor karşısında kendi sahasında bu kadar zorlanan takım;

Önümüzdeki fikstür'de ne yapacak merak ediyorum. Şampiyonluk yolunda karabük'e 7 atmaya benzemiyor tabi ki. Galatasaray önemli maçların tamamını kaybetti. Önümüzdeki fenerbahçe ve beşiktaş maçlarında da puan kaybedecektir. Şampiyon olabileceğini zannetmiyorum.
Sergen Yalçın 1/2 2/1 maçlarına devam ediyor. Bu adam harbiden kral ya. Teknik direktör olarak en az 15 maçı var bu şekil yüksek oranlı.
yemin ederim on yaş birden yaşlandım, hala kendime gelememekteyim
konya iyi mücadele etti. biraz becerikli olsalar ikiyi atarlardı maçı alırlardı ama sonuç süpriz değil.
Türk Telekom arenada da yeneceğiz sizi. Nasıl vodafone parkta yendiysek. O güne kadar puan kaybedip ağlAmayın. Kediler.
rıdvanın yüzünü görmek için sabırsızlandığım maç.
Maç şuan Aykut Kocaman'ın nefret ettiği oyuna döndü şuursuzca hücüm.
Ömrümden omur gitti yatalak şerefsiz Konyaspor. şükür yav
Sergen Yalçın gelir gelmez iyi para yaptı 2|1.
üf ne goldü be cezasahasinan ve gol.
Senin hakem diye yedi sulaleni sikeyim ha.
Adam golden sonra her topu konyaya calar mi her bokta oyunu sogutur mu ya. Amk yavsagi.
iŞTE ILIMLI iSLAM'IN SONU.
konyayı yenebilirler hiç bir faydası olmayacak. çünkü haftaya yenilip işleri bitecek.
golde olmasa tribünlerde taraftarların olduğunun farkına varmayacağız he.
Nude geliyor nude auuuvvvv.
milyon dolarlik essekler.
Muslera’sin sen ya Volkan olmaya calismak nedir... Uruguay Konsolosu devreye girmeli...
Bence konya yener aha görün bakın.
Fatih - Hasan kenarda baya aktif.... beyefendilikten eser Yok. Her şeye isyandalar.
Galatasaray bu maçı kazanırsa 5 şanslı kişiye nude atıcam.
la bu çapsız cin con yobazlardan yemesinde.
sergen 2/1 bahsini almıştır belki.