Derin bir iç çektirmiştir herkese. Ah eski güzel günler.
Maçta en azından çaba vardı. Son gol çok şaşırttı ama işin en önemli kısmı uzun zaman sonra milli takım ruhu olan bir milli maç izledik. Ellere sağlık. Bir önceki yenildigimiz maçı izlemedim. Ama bence kimse önceki egoist kadro kadar kötü olamaz çünkü tecrübe olsa da istek yoktu. Ben izlemeyi falan bırakmıştım mesela. Bakalım gençler neler yapacak.
Muhteşem bir geri dönüş maçıdır.
Maçın adamı emre akbaba 10/10.
Bekler tırt söyleyeyim. Zeki ve Ömer orada olmaz. Hakan bu maçta çok iyiydi. Aramızdaki renkliler beğenmese de Cenk siz bu takım olmaz. Emre nin iki golünde de katkısı büyük. ilkinde asisti ; ikinci de iki stoperde ona odaklanmıştı Emre rahat ve çok güzel vurdu.oğuzhan dikine oynayan tek kişi. Ama fizik gücünü artırmalı. Çağlar bomba. Çok savruk. Karşıladığı her topu tehlikeli olmayan bölgeye atmayı öğrenmeli. Emre çok iyiydi. Serdar ile beraber seyri değiştirdi.topal iyiydi ama okay ile beraber fazlalık oluşturuyorlar biri oynamalı. Son olarak stoperlerimiz çok zayıf özellikle hava toplarında.
bula bula yenecek takım olarak isveçi bulduk. yazık lan o insanlara çok tatlı insanlar. inanmazsan izle.
https://youtu.be/4drZFIwfFo0
Amkodumun ıstavrozlularına kendi saha ve seyircilerinin önünde koyduğumuz maç. Türk siker.

Açık ve net
sevdim ben bu genç milli takımı. çaba hırs emek var. adamlık derdi emek çalma prim kavgası yok. böyle olun bize tekrar milli heycanı yaşatın.
Yazmıştım 3-2 diye banko kupon verilir :D.
Bir teknik direktörün doğru hamlelerle nasıl mucizeler yaratabileceğinin ispatı olan maç.
Ne koyduk be *
Aramızda isveçli yoktur herhalde
2008 ruhunun döndüğünü gösteren maç.

yine bir son dakikalardan dönüş. *
Mk evladı cenk tosun emreyi izle öğren! Koyduk.
Emre Akbaba destan yazdı.
O nasıl bir Emre Oğuzhan Cenk üçgeniydi öyle Pisagor meZarında ters döndü valla.
Oğuzhan ve cenk çıkarsa alırız bu maçı.
Epey Türk düşmanını gördüğümüz, ve sözlükte salya akıttıklarına şahit olduğumuz maç.
Efso gol haçan kalhanoğlu.
Hakannnnm.
Türkiye sen ölmedin mi daha ya. Ölün amk.
Sinan Bolat'ın her zamanki gibi jeneriklik gol yediği maçtır. Bazı alışkanlıklar değişmiyor demek ki. 2-0.
Türklerin perişan olmasını istediğim vasat maç.
Ömer Bayramı dikkatle izlediğim maç. Oyuncu sakatlıktan çıkmasına rağmen gayet iyi oynuyor maşallah. Galatasaray gerçekten iyi bir oyuncu kazandı inşallah.
Hücumda isteğin kadar bir tarafını yırt Defans yapmayı öğrenEmedikten sonra. Hem bu takımda Göztepeli Halil neden Yok.
Hakemin isveç'in net penaltısını vermediği maçtır.
eski türkiye'den eser kalmadığını canlı canlı gördüğümüz maçtır.