bugün

Twitter da ekşiciler tarafından başlatılan boykot. Tuncay Özilhan'ın bira satışlarında ki düşüşün, evlerinde bira yapanlar sayesinde olduğunu söylemesi üzerine başlatılmış boykotmuş yamulmuyorsam.
Bizim kimya bilgisi anca Türk kahvesini evde cezve yardımıyla yapabilecek kadar lan. Kim evinde bira yapsın? Velev ki bir şey yapacak olsak, bira yerine emin olun meth yapardık.
isteyen istediğini yapar evinde amk,teyzelerimiz börek pasta yapınca pastaneler böyle açıklama mı yapıyor?
Malum içki sever zihniyetliler tarafından yapılmış olan boykottur.Yine şaşırtmadılar.

Tabi bu boykut yine başarısız olacaktır.Ulan bunlar pınarı mı batırmış ki efes'i batıracak.işsizlikten ölecekler lan.Gidin çalışın ya,boş işler ile uğraşıyorlar.tabi.
Bilgi içerikli entry: karlsberkçiyim.

(bkz: Yok abi ne sarhoşu)
amsterdam içerek destek verdiğim boykottur. ama tuncay özilhan'a.
gırtlağına kadar kapitalizmsin ucu sana dokununca ondan nefret ediyorsun. sonra herkes senin gibi düşünsün istiyorsun *
sikerler adamı usta.
tuborg - adam gibi bira.

şaka lan yarak gibi.
hükümeti eleştirmeye götüm yemiyor, pembe götlü bir tatlı su kapitalistiyim, beni sikin açıklamasıdır. bira satışları düştü ise üreticiler olarak bir araya gelin ve vergilerin düşmesi için baskı yapın hatta üretimden vazgeçin. hükümet mecbur kalacaktır. aptal herifler.
ekşinin boykotu lan bu size noluyor herkes yerini bilsin.
görsel
Son durum.
tamam kanka çektim diğer biraları koy dolaba şeklinde diyaloglara konu olmuş boykottur açık ve net.