Bir gerçektir. Arkadaşlar ne mutlu bize ki, burada yazdıklarımızı tam bir milyon insan her gün okuyor.

Bilgi açıklarını bizi okuyarak kapatıyorlar. Bu büyük bir mutluluk değil mi.? Bizimle aydınlanma yoluna giriyorlar. Ne mutlu uludağ Sözlükte yazarım diyene. Evet.
iyi bilinen ve yazarları sevindiren gerçektir. Evet.
Demek ki ülkedeki işsizlik sorunu ciddi boyutlarda.
Bu gurur hepimizin.
1milyon ayda ziyaretci. Ama saate 3-4bin biliyorum yani yazdıklarımızı 2binden fazla okumuyor. Cok cok cok tutulan başlıksa biraz başka olabilir.
okunacak ne yazıyor olabilirsin ki.
Evet birbirine ana bacı söven yazarların okunduğu metinleri göğsümüzü kabartıyor! Ne alkış çalarlardır ama bu metinleri okuyanlar. Hele hele okuyanlar. Bilgi öğrenmek için sözlüğün kapağını açanlar. Bu yazıları görünce tamda ilim, irfan yerine geldim der.
Ne bir milyonu, dünya sizi okuyor.
Bilinen gerçektir. Sözlük yazarları için iyi bir şeydir bu. Evet.
Bir gerçektir. Uludağ sözlük her gün bir milyon ziyaretçi tarafından okunmuştur. Bilgi ve Kültür edinme amaçlı. Evet.
Sözlük yazarlarını sevindiren gerçek. Evet.
(bkz: ziyaaa)
insan inandırıcı olsun diye küsüratlı sallar bari.

yalandır.
dönemsel olduğunu düşündüğümüzde doğru olabilir. takip edilmek güzeldir. yeter ki hakkını verin. bizi izlemeye devam edin.
Aman ne hos ama 1 kişi bile bizi bulmuyor. Yalnizlar
Sevindirici gerçek.

Türkiye'nin nabzı uludağ Sözlükte atıyor.
Bir milyon kişi bizi okuyabilir ama kimse bizi pek iplemiyor şu bir gerçek ki çoğu başlık ekşiden alma diğeleri ise zaten inci tarzı troll başlıklar yazarlarımız pek özgün olamıyor.
beni okumuyorlar sanırım 2 gündür buradayım hiç mi iplenmez bir insan hiç mi birdirim yüzü görmez.
Hangi evrende?
O okuyan 1 milyona selam saygı ve hörmet eder muhabbetle ellerinden gözlerinden öperiz. Okusunlar varsınlar.
Bir iddia. Hiç sanmıyorum.