bugün

satarım tabi. o olsa o da satsın isterim. bahsi geçen paranın kaç banknottan oluştuğunu, neler alabileceğini bilmeyenler gevezelik yapmasın.
yüzüne bakmam bir daha.
evet satarım.
DOLAr'ın 7 lira olması sebebiyle 'tabi ki' diyerek cevaplanacak soru.
7 milyon lira yapıyor. O paraya 7000 tane ayrı dost bulursun.
Satmam bozdurur tl ye çeviririm feleği şaşar. Şaka bir yana bilsem ki trilyoner olacağım, buna mukabil ülkem zarar görecek, yemin şart olsun ki tek 1 dolar dahi olsa alırsam namert oğlu namert olayım.
oooo o da bir şey mi 1 dolar a vatanı satan orospu çocukları gördü bu memleket. dost ne ki amk

açık ve net evet.
yarı parasına 3 ünü de çuvala koyup getiririm. kedi gibiler nasıl olsa ben daha mahalleye dönmeden kurtulup gelirler benden önce. sonra paranın yarısını ezeriz beraber *
en iyi dostumuz para olduğu için dolar bazında karşılığını bulmuşsa tabiikine satarız.
satarım sonra da o parayla gönlünü alırım.
dolar kuruyla ilgili eleştiri suçtur

(bkz: ekonomik güvenliği tehdit soruşturması)

(bkz: kurla ilgili abuk sabuk yazmayın)

yukarıda refere etmiş olduğum başlıklardan da anlaşılacağı üzere, dolar ile ilgili abuk sabuk yorumlarda yapılması bizi sıkıntıya sokabilirmiş arkadaşlar.

bence bu başlıkta dolarla ilgili abuk sabuk şeyler yazıyoruz. lütfen dikkat edelim.

edit: bir soru.
Önce birkaç saniye düşünürüm ve sonra anasını bile satarım . O parayla suçlu olmama rağmen onu da satın alır arkadaşlığımıza devam ederim .
Sat *** sat sat sat.
Anasını bile sikerim.
ilkokul 5 falan böyle anketler yapardık.
Satmam tabiki adam olan paraya dostunu satmaz meğer sözlükte adam yokmuş.
O paraya parçalayıp kiloyla bile satarım.
adamlık testi sorusu.
ben satarım sonra yine alırım parasıyla değil mi?
Bir de para mı verecekler?
bunu gördüm ya... en iyi dost satılır mı lan? gerek yok 1 milyon dolara. mutlu olamadıktan, keyif alamadıktan sonra ne yapayım 1 milyon doları.
7 milyon için beni isteyen dostum satabilir, siz kendinizi kurtarın bari.
s*ktirsin gitsin, yüzüne bakmam. 7 milyon TL'den bahsediyoruz.
Garip bir soru.

Sorulacak soru mu bu? Eft mi yapacaksınız elden mi vereceksiniz parayı.
satarım. sonra 50 bin verir gönlünü satın alırım aq. üstüme bile yapar.
çeker vururum amına koyim. sonra bir uçak satın alır 30 latin kadınla karayip adalarında ölene kadar kaybolurum..
O paraya en iyi 1000 dostumu satarım.