bugün

böbreğini bile kendim çıkarır teslim ederim. 3.5 trilyon olm iyi para.
Nerden bileyim belki param için sevmeye başlıcak ben bunu kaldıramam satarım, hemde kuruşuna kadar.
Yan baktın diye cinayet işlenen bir ülkede yanlış başlıklar bunlar.
ben bir bardak çaya, bir de sigaraya satanları gördüm.
1 molyan dolar etse satarımda 5 para etmez hıyar.
ilk o kendisini satacağından bana sıra gelmez 1 melyonu indirip yanıma gelir ve kanka bunu beraber eritelim amınaki der.
Pavyona satarsanız sıkıntı olur.
Eger dost dediginiz bir insan varsa cevap hayır olacaktır olmuyorsa dostum demeyin yalandan.
Adam bana niye veriyor 1 milyon doları piskopat mi sosyopat mı manyak mı?
gercek bir dostsa zaten o sana der al parayi birak beni, sat beni. :P
Satamam çünkü en iyi dostum yok. Satmam çünkü paraya ihtiyacım yok.
satarım, para vermeseler de satarım, hatta üstüne para vererek satarım. gavatım ben, cidden.
bir de para mı verecekler?
(bkz: babamı tanımam)
Kesinlikle satmam. Valla satmam olm! Adamla 7 yaşımdan beri kardeş gibiyiz. Kardeşten öte aslında. 1 milyon dolara böyle bir bağı kurabilir misin sen bana?
satmaktan kasıt ne ona bağlı olan sorudur. Mesela malla yakalandık "sana 1 milyon verelim arkadaşının satıcı olduğunu kendinin içici olduğunu söyle." dediler. satmam. Ama diyelim ki derste mesaj attı "yerime imza atsana kanka." dedi. Biri de geldi "imza atmazsan sana 1 milyon." dedi. imza falan atmam. gelseydi.
iyi fiyat.. satarım..
kendi içinde çelişkili bir soru. dost kelimesi zaten olabilecek en yüksek tanımdır. dostun en iyisi, en kötüsü olmaz. bu soruya evet veya hayır diyen herkes satae çünkü daha dost ne demek, onu bilmiyordur.
Ona sorsam o bile satmamı ister alınmaz kırılmaz sonra parayı kırışırız.
satmam. onunla gider bir mekana kadar sabaha kadar içerim.
Bana "Satar mısın" diye soracakları bir dostum olsaydı düşünmeden hayır cevabını verebilirdim.
ben dostum diye en nefret ettiğim kişiyi kakalarım.

az bir para da ona veririm kabul eder zaten.
O kadar etmez ki.
satamam çünkü dostum yok.
işkillendiren mevzudur. lan ben bu elemani kilo hesabi versem 50000 dolar etmez neden 1 milyon dolar veriyorlar..
dostu gectim arkadas yoldas olacak biri olsa bile satmamda yokki * 3 kurusa bile satiliyoruz dostlar