bugün

Orospu cocugu degiliz biz.
normaldede akpartiye oy veren biri olarak evet gene veririm benim için değişen sadece cebimdeki para olacak.
Para yurt dışındaki hesabıma yatacaksa olur.
Başka türlü ı ıh.
Arkadaşlar bu iş gerçek olsa
Akp size 1 milyon dolar verse
Sistem nasıl işleyecek anlatın bakalım.
Mesela para ne zaman verilecek
Nakit mi
Bankaya mı yatırılacak
Coin olarak mı ödenecek.
Bu kısım önemli eğer seçimden sonra ödenecekse bu topa girmeyin.
Artık yasa var sakata gelmeyelim diye sansürlü yazıyorum
Siz o parayı yarağımı alırsınız.
Velev ödeme cash siz oyu verdiğinizi ispat edip özgürce yaşayacaksanız
Paralar sahtemi iyi bakın.
Yine sakata gelmeyin.
Ödeme nakit değil banka hesabı ise
Hesaplarınız bloke olur yine yarak gibi ortada kalırsınız.
Coin ödeme ise bitcoin etheryum harici kabul etmeyin.
Sonra vazelin alın.
Abi vazelin ne alaka demeyin.
Bu seçimde şartlar ne olursa olsun akp ye oy veriyorsanız.
Sizde gizli veya açık luti hastalığı var
Tedavi için vazelin şart.
veririm cevabına sahip sorudur. nasıl olsa rte nin kendisi bile gelse oy kabinine giremiyor parayı alırım oyu da karşı ittifaka veririm. hep onlar mı bizi soyacak bir kerede biz çakalım.
panpa pezemenglik için vermiyolar parayı... oy için veriyorlar. yanlış başlığa gelmişin sen.
Veririm tabi sonra Bulgaristan a yerleşirim aktrol olurum hainler ezanlarımız susturamazsınız aq derim bütün gün.
Herkes verir. Sonra da yurt dışında krallar gibi yaşar. Türkiye'ye de tatile gelir, alışveriş yapar gider. 1 milyon doları olan böyle yaşıyor şu an zaten.
canlıyı görürsek belki.
dolarsa...

anlaştık...

nereye domalıyoruz? pardon... imzalıyoruz...
asla vermem.
buraya asla vermem yazabilirim ama sandığa gidince ampule basarım mührü...
2 tane büyük I. Hayır, olmaz anlamında kullanılan
ingilizce ay diye okunan I değil, II nın I sı, ışığın I sı.
Veririm.

Vermem diyen gerizekalıdır. Konu kilit.
1 milyon dolar iyi para!
ben muhafazakar bir şehirde büyüdüm fakat iyi arkadaşlar edindim. bilgiliydi hepsi fakat daha iyisi bana düşünmeyi öğrettiler, babamı küçük yaşta kaybettim. annem büyüttü beni hani derler ya hem analık hem babalık yaptı diye öyle işte! bana dürüst ol, haram mal yeme derdi hep, yemedimde! yakında da askere gideceğim. bi bakıyorum eski bize, yani yaşıtlarıma benim için din ön planda değildi fakat dine zarar da çok bi şey yapmadım, biz yerli malı haftaları ile büyüdük. aydınlık için 1 dk karanlık eylemleriyle büyüdük, amerikan filmleriyle değilde, kemal sunal, tarık akan, Cüneyt Arkın ile büyüdük. devlete değil hatta şu an yaşayan insanlar içinde değil, şu suriye'li çocukların haline düşmesin çocuklarımız, ırak'lı bebeler gibi olmasın evlatlarımız, canlı bomba olmadın, eğitilip masum insanların katili olmasın. yani askında kullandığımız oylar sadece bizi değil, çocuklarımızın geleceğini de oya sunuyoruz.
zikik akezikler 2 torba makarnaya oy veriyolar, bir milyona sülalelerini satarlar.
AKP-dolar?

Kesin bi iş var.
ülkenin kan gölüne dönmesine sebep olacak olan tekliftir. şimdiye kadar verenler kılıçları kuşanıp çıkar "bize makarna kömür mitingden mitinge köfte ekmek başkalarına milyon dolar mı laaaaaan" şeklinde. sakıncalı bir durum..
La ne milyonu 50bine kabulüm hemide tele cinsinden.
bir de para mı veriyorlar.

öhöm, pardon bu o değildi.
1 milyon dolar biz verelim siktir git.
şimdi düşündüm de galiba akp nasıl oy topluyo buldum.
bir de paramı verecekler şeklinde cevaplandırılması gereken soru. açık ve net.
vatandaşa yöneltilen bir soru.

para vermenize gerek yok ben zaten veriyorum.

ayrıca 100 lira versem ak gençliğe üye olursunuz lan ne 1 milyon doları çulsuz herifler. bi de vermem yazanlar yok mu hahahahaah . evet.
Akp den başka partiye oy veren vatan hainidir. O parayla kendinize şeref alın.
güncel Önemli Başlıklar