bugün

(bkz: #19602224)
sanılanın aksine abrh- bu kan grubundan daha az bulunuyor.
Bazen insana kendini kahraman gibi hissettirir. Beni de yazın.
Çok çok nadir bulunur. Ve zaten 0 kan grubu genel verici olduğu için bu kan grubuna sahip olanların allah korusun çok ağır bir kan kaybında kurtarılması zordur.
sahip olduğum kan gurubudur.
dün kızılaya kan vermemle öğrendiğim eve gidip ağladığım kan grubu. acaip moralim bozuldu be. lazımsa verilir.
sahip olduğum değerli kan grubu. bu kan grubuna sahip kişilerden kan özenle alınır. kan torbası kutuya şefkatle konulur doktor tarafından. kan torbasına bebek gibi davranılır.
benimde sahip olduğum kan grubudur. kan grubu test sonucunu söyleyen doktorun "sakın ola kan kaybedecek bir kaza geçirme" demesiyle ben, evham yapmaya sevk etmiştir.
nadir bulunan kan grubudur fakat korkmayın kan bankalarında sizi yaşatacak kadar mevcuttur.
kan grubu testi sonucunu söyleyen doktorun " sakın kaza geçirme. kan bulamaz ölür gidersin" demesiyle korkuyla beraber öğrendiğim kan grubudur. hatta dün kanlara meralkı hemşire bir arkadaşım kan grubumu öğrenince zorla kanımdan örnek almak istesede direndim ve vermedim. kan deposu muamelesi görmem beni şaşırtmıyor artık.

lütfen kanım değerli diye beni sevmeyin. beni ben olduğum için sevin.
Ülkenin yuzde 30u sıfır kan gurubu.rh - olanlar yüzde onbeşi.yani yuzde otuzun yüzde onbeşi kaç ediyor siz hesaplayın.
Edit:4.5 yapıyor.
Benim de sahip olduğum kan grubu. Bana da ilk başta sakin kaza geçirme vs dediler ama tanıştığım ortalama 10 kişiden 6 sı bu kan grubuna sahip. Ya da kan çekiyor hesabı etrafım 0 rh eksi kaynıyor.
Kan grubumdur. Korkutur ama bir o kadarda özel hissettirir. Bu kan grubuna sahip insanlar herkese kan verebilir lakin sadece kendi grubundan kan alabilir.
belki de bombay fenotipli olabilir. öyle ise durumlar çok daha vahimdir. velhasıl ülkemizde zor bulunan bir kan gurubu ve benim aralarında bulunmadığım bir topluluk.
kızılay'a gittiğinizde özel ilgi görmenize sebep olan kan türü.
yıllarca kan grubumu 0 rh negatif sandım. annem hep öyle derdi. hemşire olmasına rağmen pek de bir şey bilmiyormuş. ehliyet için kan vermeye gittiğimde öğrendim acı gerçeği. a rh pozitifti kan grubum. yıkılmıştım. artık hayat eskisi gibi olmayacaktı...

derdimi sikeyim.
lazım olursa bende var . ama of a gelmeniz lazım .
sahibinden temiz .içki yok ,sigara yok .
sahip olduğum kan.

türk dizilerindeki esas çocuğun kanıdır ayrıca. bir kaza geçirip hastanelere düşer ve bu kana sahip olduğu için hastanede kan krizi çıkar. esas çocuğun sevmediği kişi de bu kan grubuna sahiptir. bu kişi esas çocuğumuza kan verir ve esas çocuğumuz diziye geri döner.

thanks god it's 0 rh.
genlerimde bulunan bir kaç çekinik özellikten sadece birisi. a0 ve b0 dan gelme hem de.
zat-ı aliy-i muhteşemimin kan grubudur efenim. hiç bir yerde bulunmaz.
Sahip olduğum kan grubudur. En az bulunan kan grubudur.

Not: en az bulunduğu için götler yusuflu.
Az bulunması nedeniyle sıkıntılara yol açacak kan grubu.

edit:Kan lazım desek hiç birinizi piyasada bulamayız amına koyim.
bir (bkz: bombay tipi kan grubu) değildir.
Fatih vezneciler de meydana gelen patlama sonucu yaralı polisimizin ihtiyacı olduğu kan grubudur. Çapa tıp fakültesi hastanesindedir polisimiz.
bende var ama !
güncel Önemli Başlıklar