bugün

öldürülesidir.
bunlar seri üretim olarak her okula eşit sayıda dağıtılmışlardır.

edit: aramızda da varlar! eksilendim!!!
sabit salaktir.etrafindakileri uyuz eder, kendine dis biletir. hadi calismamissindir , konu hakkinda sadece kulak dolgunluguyla girersin sinava , bir 45 bilemedin 50 alirsin da 95 neyin nesi !? alan var alamayan var ayip ama!
bildiğin gerizekalıdır.
inek öğrenci tipidir. 95'e bile ağlamayı başarabilen öğrenci tipidir.
bunların bir de erkek olanları var. hayır kızları çekilmiyor zaten erkek olanlarını hiç çekemezdim.
(bkz: bence böylelerini taksim meydanında asmalı)
bildiğin inek .
tipik ögrenci mastürbasyonu, sanırım gizli bi zevk alır bunu yapan.
En nefret edilen kız tipididr. özellikle ders çalışmayı pek beceremeyen gençlik tarafından (ki bunlar daha ağırlıktadır) hiç sevilmez. Normal ders çalışma standartlarında , hatta çalışamama standartlarında olsa keşke dedirtir, can sıkar. Hem yüksek not alır, hem de ders notlarını çeşitli bahanelerle vermez kimseye. Genelde 'notlarım tam değil'dir uydurdukları bahane. Hele okulda çan eğrisi varsa o nefret kızdan tiksinmeye kadar gider.
notlar açıklandıktan sonra birçok insandan küfür yien kızdır! bunların birde '90 alacağım ama sorular çok kalitesizdi!' diye ağlayan modeli var.
sınıfta iyi niyetinden şüphe edilmesi gereken tiplerdir.

95 alacaklarını gayet iyi bilirler.sırf 0 alacakların sinirini bozup onları küçümsemek için bölyle bir davranış sergilerler. *
(bkz: şizofrenik vakka)
ders esnasinda sürekli kanamasi olan kizdir.

- olm süleyman gamze yine siniftan cikiyor

+ kanadi lan yine.

- aq bu kiz orkid falan kullan miyormu?

+ ne bileyim aq.
potansiyel inek olan ancak kaybettiği 5 puan yüzünden tümüyle hata yaptığını sanan kız.
Çok fazla çalışıp herşeyi karıştırdığını sanan öğrenci. Genelde bu tiplerin üzerine çok gidilir. Kendimden biliyorum gelmeyin üzerimize kardeşim! Gerçekten sıfır alacağımızı sanmasak da 70'in altında kalmaya mahkum her not 'sıfır' etkisi yarattığından panikle '0' alacağım deriz. Gerçi üniversiteye gelince bu gruptan çıktım. Artık '0' alacağım diye üzülüyorsam gerçekten kağıtla sınavda bakıştığım içindir. Ama yeni grubumda daha mutluyum, hala değişmemiş olan arkadaşlarımızı bu gruba bekliyorum. '0' almanın o onurlu ve rahatlatıcı mutluluğunu yaşamazsanız ömrünüz ağlamakla geçebilir.
kopya vermedigi arkadaslarına karsi bir mahcubiyetle bunlari yapan kisidir. aslında sandıgımız gibi bi gerizekalılıgı yok yani. hatta cok cakaldır, hınzırdır.
ters manyel yapmıştır.
bütün sıfırlar toplanıp *ötüne girsindir.
tüm sınıfın nefretini kazanacak olan şov kızıdır.
dövülesi tipik inek kızdır.
genelde ön sırada oturup arka sırada ki emektar lise öğrencisine kıldır. ondan nefret etmeyenleri bile nefret ettiren buna ortam hazırlayan iğrenc beyin geberip gitse bir saniye üzülmem.
her sınıfta olan kızdır.
95 alacağım diye sevinip 3 alan iverson' un düşmanı kızdır. bu yanlış neden hep erkeklere yapılır da kızlara yapılmaz hiç anlamam. kızlara beklediğinden yüksek not gelmesi o kız öğrencinin suçu değildir aslında. genellikle hocaların kızlara daha bol not verip şişirmesinden kaynaklanmaktadır.
arkadaşlarını kandırmayı ilke edinmiş özgüveni düşük insandır lakin sınıfta ona özenenlerde yok değildir.
aslında 0 derken 100 ü kasdeden öğrencidir.
güncel Önemli Başlıklar