bugün

adim adim erkek tavlama

evet
1)ilk etapta kimi tavlayacağınızı seçiniz
2)sonra bu kişi hakkında eşten dosttan ne kadar bilgi varsa toplayınız, neyi sever, nerelere gider, nasıl bir insandır, ne tür kızlardan hoşanır vs vs
3)sonra bunlardan hiç haberiniz yokmuşcasına aynı mekanlara gidin, sizi görmesini sağlayın, aynı etkinliklere katılın, efendim mesela müzik kutusuna ondan önce onun en sevdiği şarkıyı atın ne bileyim artık yaratıcılığınızı kullanın biraz
4)o sizi farkettikten sonra siz onu bir süre fark etmemiş gibi davranın, bu çok kolay olacaktır.sonrasında ise siz de ona onu fark ettiğinizi hisettirin ama suyunu çıkarmadan.
5)ikinizdee birbirinizi fark ettiniz mi? oh ne ala..şimdi asıl eğlenceli kısım başlıyor. onunla ilgilenmeyin. evet efendim doğru okudunuz onunla ilgilenmeyin, konuşmalarda uzak durun bu iyice dikkatini çekecektir
6)konuşmaya başladıktan sonra onunla ilgili bilgilerin geri kalanını kullanma zamanı gelmiştir. hemen atağa kalkın, onun en sevdiği filmi ondan önce siz söyleyin, en sevdiği şarkıyı 'keşke şu şarkı çalsa da dinlesek,benim en sevdiğim şarkıdır' şeklinde zikredin
7)ee,çocuk sizden etkilendi bile, sonrası gelecektir akışına bırakın bu süre içinde de dırdırcı olmayın,üstüne düşmeyin, fazla arayıp,fazla konuşup kendinizden bıktırmayın.allah mutlu etsin efendim.tezahurata gerek yok,mutluluklar.

burada iki önemli konu var ayrıntı için lütfen
1)bu şekilde kendiniz olmadan yalanlarla tavladığınız çocukla olacak ilişkiden hayır gelir mi bilemiyorum. muhtemelen gelmez,zira o size değil yarattığınız kişiye aşık olur. ya hep aynı kişiyi oynayacaksınız, ya da kendiniz olup çocuğun kandırıldığını anladığı andan sonra gidişini izleyip ardından el sallayacaksınız.*
2)'madem bu kadar biliyordun da sen neden yalnızsın?' diye soracak olanlara cevap niteliğindedir efendim. ben yalnızım zira doğal ve kendin gibi olmaktan yanayım. *