bugün

atatürk ün time dergisine kapak olması

kendi içinde ayrılmışlığın, ötekileştirilmişliğin, en doğru benim tarafımdır diğeri pis kakadırcıları sevindiren haberdir. sevinin tabi hoş güzel şeyler bunlar.

olay ne anlamadım? atatürk varken beni kapak yapacak değiller ya. komik olan ve yıllardır farkında olmadan alttan alttan r.t.erdoğan'ı da, m.f.gülen'i de atatürkle aynı kefeye koyuyor, aynı ölçüde değerlendiriyorsunuz ya ben o'na gülüyorum asıl.

atatürk çatal bıçakla tavuk yerken resmi bulunur hopppp hemen yanına r.t.erdoğan'ın elle tavuk yerken ki görüntüsü yapıştırılır. yobazın teki haşemayla denize girer atatürk'ün mayolu fotoları yayınlanır.

atanıza en büyük ölçüm değersizliğini siz yapıyorsunuz tehlikenin farkıda mısınız?

bu arada ee hacı senin o hiç sevmediğin hatta gördüğün yerde lanet okuduğun m.f. gülen'i de Reuters haber ajansı, New York Times gazetesi, Le Monde gazetesi, Time dergisi, The Economist dergisi ve Foreign Policy dergisi kapak yaptı buna ne diyecen?

şimdi nurcular da çıkıp eeee senin atan çıktı da benim atam çıkmadı mı derse ne diyeceksin?

diğerleri için;

(bkz: ismet inönü)
(bkz: Şükrü Saraçoğlu)
(bkz: Adnan Menderes)
(bkz: Mehmet Ali Ağca)
(bkz: Naim Süleymanoğlu)
(bkz: Mine Karakaş)